יום שישי , 15 נובמבר 2019
ראשי » אופני הרים » UMI משווקת אופניים חשמליים A2B

UMI משווקת אופניים חשמליים A2B

A2B  הגרמנית מוכרת בעולם האופניים החשמליים כיצרן חדשני ואיכותי מאד. חלק מדגמיו אף מובילים את השוק הזה. אחרי פרק זמן בו "הוקפאה"  ההשקה אצלנו, הגיעה ההכרזה בסוף ינואר על תחילת השיווק של מותג האופניים הזה. זאת, אחרי שהושלמה עסקת רכישתו על-ידי ענקית הדו-גלגלית ההודית HERO.

רוצה לרכוב בעצמך על אופניים חשמליים A2B?

קטנוע חשמלי מתוצרת ישראל

לדברי אבי ארוך מנכ"ל UMI: "חברת UMI רואה בייצוג HERO בישראל הזדמנות עסקית הנובעת מראייה משותפת של העתיד הדו-גלגלי חשמלי בישראל. המרחב הציבורי הולך ומשתנה ואיתו התנועה האורבאנית. האופניים החשמליים מייצגים בדרך הטובה יותר את השינוי. אנו מאמינים שהמותג A2B הוא מהטובים בתחום, ואנו צפויים לייבא דגמים חדישים שיתווספו לשלושת הגדמים הקיימים". כך לדברי מנכ"ל UMI אשר מסיים את תפקידו בחודשים הקרובים.

A2B Hybrid 24. מעצורי דיסק, טווח של 70 ק"מ, 27 ק"ג ו-13 אלף שקלים. לאופניים חשמליים המשווקים על-ידי UMI. צילום: רונן טופלברג

בהיצע שלושה דגמים: Hybrid 24 המובילים את המותג עם גלגלי 24 אינץ', מעצורי דיסק, טווח של 70 ק"מ ומהירות סיוע מירבית (מוגבל בחוק) של 25 קמ"ש. האופניים החשמליים האלו שוקלים 27 ק"ג ו-80% מהטעינה של סוללת סאניו תעשה בשעת הטעינה הראשונה. המחיר: 13,000 שקלים.

אופניים חשמליים A2B Ride 36. ארכיטקטורה עירונית, שלדת אלומיניום, טווח של 40 ק"מ מחיר של 7,300 שקלים. צילום: רונן טופלברג

Ride 36- עם טווח של 40 ק"מ, 7 הילוכים, מעצורי V-ברייק, פנסי LED ומהירות סיוע מירבית של 25 קמ"ש. המחיר: 7,300 שקלים.

אופניים חשמליים A2B EDGE. האופניים החשמליים הקלים בקבוצה. רק 17 ק"ג. טווח של 40 ק"מ ומעבירי הילוכים SRAM. צילום: רונן טופלברג

EDGE – השוקלים 18 ק"ג, מתקפלים (לדברי נציג A2B הם הקלים מסוגם), מצויידים במעצורי V-ברייק, טווח של 40 ק"מ, מעבירי הילוכים עם 8 הילוכים ורכיבים של SRAM. המחיר: 6,000 שקלים.

אופני A2B ישווקו דרך 15 נציגויות וסוכנויות UMI בישראל. הם נהנים מעשר שנות אחריות על שלמות השלדה (השלדות מאלומיניום אז חלודה אינה מרכיב) ושנת אחריות על סוללת הליתיום אשר אמורה להספיק ל-500 מחזורי טעינה.

צפו גם בזה

בדקנו חולצת כושר מנדפת של DOMYOS מ-דקטלון. צילום: רוני נאק

בדקנו: חולצה מנדפת DOMYOS

ממדף מותגי הכושר והסיבולת של דקטלון - לקחנו לבדיקה חולצה מנדפת לריצה ולרכיבה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

16 − 8 =