יום שני , 15 אוגוסט 2022
ראשי » חדשות » וידאו: פולקסווגן אטלס מבחן ריסוק
ציון של 5 כוכבי בטיחות במבחן ריסוק של IIHS שקבל פולקסווגן אטלס. צילום: IIHS
ציון של 5 כוכבי בטיחות במבחן ריסוק של IIHS שקבל פולקסווגן אטלס. צילום: IIHS

וידאו: פולקסווגן אטלס מבחן ריסוק

תומר הדר

פולקסווגן אטלס, רכב הכביש שטח הבכיר של היצרנית הגרמנית זכה לציון גבוה של חמישה כוכבי ריסוק במבחן של IIHS, ארגון הבטיחות של חברות הביטוח האמריקאיות. על פי תוצאות המבחן, שנערכו באטלס ברמת הגימור המצוידת בבקרת קרבה לרכב שמלפנים וגם במערכת בלימה אוטונומית, האטלס זכה לציון הבטיחות הגבוה ביותר של הארגון.

פולקסווגן אטלס ה-SUV הגדול של הקונצרן בשוקי ארה"ב וסין - לא בישראל בינתיים. צילום: פולקסווגן
פולקסווגן אטלס ה-SUV הגדול של הקונצרן בשוקי ארה"ב וסין – לא בישראל בינתיים. צילום: פולקסווגן

פולקסווגן אטלס, שאינו משווק בישראל משווק בין היתר בארה"ב וגם בסין. לפי ה-NHTSA, האטלס זכה לציונים גבוהים בחמש קטגוריות שונות: פגיעה חזיתית צידית, פגיעה חזיתית, פגיעה צידית, התהפכות וצליפת שוט. במבחן הבודק את יכולת מערכת הבלימה האוטונומית זכה האטלס לציון "מעולה". לצד מערכות בטיחות אלה, האטלס מצויד גם במערכת בלימה פוסט התנגדות, כלומר מערכת (המוצעת גם בישראל במספר דגמי קונצרן פולקסווגן) המונעת תאונות שרשרת ובולמת את הרכב כאשר הוא נפגע מאחור. פולקסווגן מדגישה בנוסף כי האטלס מצויד בין היתר בגרסתו האמריקאית במערכת ACC (בקרת שיוט אקטיבית), מערכת ניטור נקודות מתות ומערכת התראה על תנועה מאחורי הרכב בשעת תמרוני נסיעה לאחור.

צפו גם בזה

מבחן דרכים אלפא רומיאו טונאלה

הדגם השלישי של אלפא רומיאו באולם התצוגה נושא בכנפיו את בשורת העיצוב של המותג האיטלקי ההיסטורי. אלפא רומיאו טונאלה מחפשת את הדרך ללב שלכם. גי'פון עירוני לדור חדש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.