יום חמישי , 7 יולי 2022
ראשי » חדשות » פולקסווגן מסחריות חוזרת לפעילות
פותח קו יצור VW
פולקסווגן מסחריות חוזרת לפעילות - גם הקו ה-T6 חוזר ליצור. צילום: VW

פולקסווגן מסחריות חוזרת לפעילות

רוני נאק

הבוקר – 16 אפריל – הודיעה חטיבת המסחריות של פולקסווגן כי היא תחזור ליצור כבר ב-27 לאפריל. ההודעה מרחיבה כי המפעלים בהאנובר (גרמניה) ב-פוזנן ו-וורשה שבפולין יתחילו ביצור הדרגתי של דגמי המסחריות השונות אחרי הפסקת יצור בת כ-5 שבועות בשל משבר קורונה.

לפרטים נוספים

התנעת הפעילות תהיה מבוססת על זמינות החלקים השונים, מדיניות הבריאות של ממשלת גרמניה ושל האיחוד האירופאי וכן בהתפתחויות במדינות היעד שבהן כלי הרכב משווקים. בנוסף לאמור היצור יחל עם הגנה מירבית על צוותי העובדים. על פי הנהלת החברה, בשבועות האחרונים גובשה תכנית בת 100 נקודות שלפיה אפשר יהיה לחדש את יצור כלי הרכב תוך הגנה מלאה על העובדים. התנאים הנ"ל יחולו גם על עשרות ומאות ספקי המשנה אשר מיצרים את הרכיבים השונים שמגיעים להרכבה בפסי היצור. בין כללי הבטיחות מונה פולקסווגן הקפדה על הגיינה, שמירת מרחק בין העובדים, כיסוי חובה למי שלא יכול לשמור מרחק וכן החלפת משמרות מדורגת כדי למנוע התקהלות.

מבט צד מסחרית פולקסווגן
פולקסווגן מסחריות חוזרת לפעילות מדורגת בסוף החודש. צילום: VW

• מבחן דרכים פולקסווגן אמארוק

חשוב לציין כי לא מזמן הציגה פולקסווגן מסחריות את הדור החדש של פולקסווגן קאדי. דגם ליבה חשוב מאד ליצרן – וגם לשוק הישראלי.

צפו גם בזה

מבחן דרכים סוזוקי S-Cross

עדכון עמוק, על פני השטח, לרכב הפנאי מסוזוקי מתווסף ליחידת הנעה מוכרת, חבילת בטיחות אקטיבית ושומר על הטעם המוכר של המוצר והמחיר? סוזוקי S-CROSS מתעדכן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.