יום חמישי , 11 אוגוסט 2022
ראשי » חדשות » בנטלי חושפת את רכב הכביש שטח החזק בעולם
האם זו הדלעת החזקה בעולם? לא! זו גרסת SPEED של בנטלי בנטאיגה. צילום: בנטלי
האם זו הדלעת החזקה בעולם? לא! זו גרסת SPEED של בנטלי בנטאיגה. צילום: בנטלי

בנטלי חושפת את רכב הכביש שטח החזק בעולם

תומר הדר

מה קונים לאיש שיש לו הכול, כולל בנטלי? גרסה עוד יותר חזקה של בנטלי. כך סבורה בנטלי, שמציגה את הבנטיאגה החזקה ביותר שיוצרה עד כה- שבנטלי מכנה בפשטות SPEED, כלומר מהירות, וטורחת להדגיש שמדובר ברכב הכביש שטח המהיר ביותר בעולם.

הנה כמה נתונים: בנטלי בנטיאגה SPEED מצויד במנוע  W12 (לא V12 אלא W, כלומר מנוע בתצורת W) בנפח 6.0 ליטרים (לא קשה לנחש מהיכן המנוע, קריצה בכיוון אאודי) המפיק 635 כוחות סוס, מספיק כדי להזניק את הבנטיאגה ל-100 קמ"ש תוך 3.9 שניות ועד למהירות מרבית של 306 קמ"ש, טריטוריית פרארי וכמובן גם בנטלי.

בנטלי בנטאיגה משווק בישראל החל מ-1.6 מליוןן שקלים

כל הכוח מוזרם לארבעת הגלגלים באמצעות תיבה אוטומטית בעלת שמונה מהירויות וכמובן שגם שמונה תכניות נהיגה שונות.  בנטלי מדגישה שבנטיאגה SPEED הוא הבנטלי כביש שטח החזק ביותר שיוצר אי פעם, הצהרה שלמען האמת לא נשמעת כל כך מופרכת בהתחשב בעובדה שבנטלי מייצרת רק את הבנטיאגה ולא שום רכב כביש שטח אחר. כדי להכיל את כל הכוח, וכל הפוזה כמובן, ה-SPEED  מגיע על חישוקי 22 אינץ' וזוכה בפנים לכמה תוספות דיסקרטיות בדמות "גלים" בעיצוב הפנימי סביב ידיות הדלתות. אז הנה לכם – לפחות עד שאסטון -מרטין תרים את החצאית של רכב הפנאי החדש שלה.

צפו גם בזה

מבחן דרכים אלפא רומיאו טונאלה

הדגם השלישי של אלפא רומיאו באולם התצוגה נושא בכנפיו את בשורת העיצוב של המותג האיטלקי ההיסטורי. אלפא רומיאו טונאלה מחפשת את הדרך ללב שלכם. גי'פון עירוני לדור חדש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.