יום ראשון , 5 אפריל 2020
ראשי » חדשות » פורד של הטנדרים
פורד F150 לאריאט סופר קרו. מההכנות של פורד לתערוכת SEMA. צילומים: פורד
פורד F150 לאריאט סופר קרו. מההכנות של פורד לתערוכת SEMA. צילומים: פורד

פורד של הטנדרים

רוני נאק

תערוכת SEMA, המכה של השיפורים, עתידה להיפתח בעוד ימים ספורים ויצרני הרכב מחדדים חניתות, דורכים נשקים ומנפחים שרירים. אם זה סטנדרטי, זה לא יכול להיכנס בכלל בדלתות מרכז הכנסים של לאס וגאס. אם זה משופר, מה שקורה בווגאס נשאר כמובן בווגאס.

זה טנדר פורד F150 - הוא יהיה בתערוכת SEMA. צילום: פורד
זה טנדר פורד F150 – הוא יהיה בתערוכת SEMA. צילום: פורד

כעת קבלו את ההיצע של פורד לתערוכת SEMA, כשגולת הכותרת היא כמובן ה F150. כדי שללקוחות יהיה מה לבחור, והרבה, בפורד בחרו להציג מספר גדול של גרסאות, המתאימות לכל סוגי F150 השונים, הנעה כפולה, הנעה רגילה, כביש, שטח ומה שרק תרצו, כיאה לטנדר הנמכר ביותר בארה"ב.

הטנדר הראשון שפורד תציג ב-SEMA  הוא ה-לריאט SUPERCRUE AIRDESIGN. פורד טרם חשפה מפרט טכני, אך מדגישה שמדובר בטנדר שעושה כבוד לטנדרים הספורטיביים של שנות ה-90, אם מישהו זוכר את הפורד SVT  לייטנינג וחבריו השובבים. ה-SUPERCRUE  הכסוף מונמך כמובן לרצפה באמצעות חבילה המבוססת על רכיבים של בילשטיין, יושב על חישוקי 20 אינץ' וכמובן שמקבל אי אלו תוספות קוסמטיות, וגם מערכת פליטה חופשית.

פורד F150 סופרקרו XLT - טיזר מעורר תיאבון. צילום: פורד
פורד F150 סופרקרו XLT – טיזר מעורר תיאבון. צילום: פורד

הטנדר השני, זה שלעת עתה נחשף רק כאיור אדום ומגרה במיוחד הוא ה-F150 XLT SUPERCRUE, המצויד דווקא במנוע היותר צנוע בהיצע של פורד: 2.7 מוגדש הזוכה למערכת פליטה משופרת ומערכת יניקה שלוגמת אוויר קר, מעבירה למנוע ומשם לארבעת הגלגלים שהורחקו מן המרכב באמצעות קיט הגבהה של skyjacker. ויש כמובן גם גלגלים גדולים, ניפוחים לכנפיים וכל מה שצריך כדי לעשות שמייח.

טנדר פורד F150 עם האקובוסט 3.5ליטר וגישה כזו. צילום: פורד
טנדר פורד F150 עם האקובוסט 3.5ליטר וגישה כזו. צילום: פורד

לצידם, בצבע קרם עם פגושי מתכת, כולל לד באר ממתין ה F150 CJ PONY – F150 שמתגאה בקיט הגבהה של 7 אינץ' (באמת? לא נראה), צמיגי BF  וגם ניהול מנוע משודרג לאקובוסט המוכר של פורד שאמור לשלוף עוד כמה סוסים מ-3.5 ליטרים.

טנדר פורד F150 RTR - למי שלא סגור על עצמו. צילום: פורד
טנדר פורד F150 RTR – למי שלא סגור על עצמו. צילום: פורד

בפינת ה"לא ברור מה הקטע" ניצב F150 RTR, שמתואר כ"טנדר שרירים". המראה רומז על יכולות שטח, הגובה על יכולות כביש. המיגון התחתון רומז על כוונה לנשק סלעים, הקויל אוברים והסרן האחורי המשודר על רצון למרוח סוסים דווקא על אספלט. פורד לא טורחת להסביר מה הקטע, אנחנו לא שאלנו.

טנדר פורד F150 אופרטור - למי שאוהבת לקחת את כל הבית. צילום: פורד
טנדר פורד F150 אופרטור – למי שאוהבת לקחת את כל הבית. צילום: פורד

ויש גם את ה- OPERATOR. אם תתרגמו תגלו שהכוונה אולי למנתח? אבל לא, זו לא הכוונה. הכוונה היא לרכב מאוד שימושי, הנה תראו, הוא נושא טרקטורון. כי הוא משמש לחילוץ. הגיוני, לכן יש הגבהה של 5 אינץ', ניפוחים לכנפיים ותאורת LED.

צפו גם בזה

מכוניות חדשות בנמל אילת

הכוח עובר לקונים

מלאים של רכב חדש שלא זזים - זה הזמן לנצל את המצב ולקנות מכונית חדשה בתנאים שלא יחזרו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

five × two =