יום חמישי , 19 ספטמבר 2019
ראשי » אופני הרים » פיווט פוינט – מינימאליזם לעפר

פיווט פוינט – מינימאליזם לעפר

אחרי האופניים השמנים של ON-ONE לכד את עינינו דגם תצוגה מינימאליסטי למראה מיצרן שאופניו הם הכל רק לא זה. PIVOT הצליחו להגיע – תוך שנים ספורות יש לציין – לסטאטוס גבוה למדי בשרשרת המזון של יצרני האופניים והם מייצרים רק תשעה דגמים של אופני הרים. PIVOT מיוצגים בארץ על-ידי "ציר מרכזי" ומשווקים בין השאר גם על-ידי מצמן את מירוץ.

 

אופני שבילים ופאמפ טראק, פיווט פונט הוצגו בתערוכת האופניים של  לונדון בגרסת סינגל ספיד מינימאליסטית. צילום: פיווט

 

אז מותג הבוטיק האמריקאי PIVOT הציג בתערוכת לונדון את דגם הזנב קשיח שלהם: "POINT" המיועד לתחום DIRT JUMP . מדובר בשלדת זנב קשיח מצינורות כרומולי וגיאומטריה המתאימה לרכיבת שבילים קלה, עפר ופאמפ טראק. האופניים הוצגו בתערוכה בתצורת "הילוך יחיד" ועם מעצור אחורי בלבד, תצורה זו כבר ראינו לא מזמן בפארק הקפיצות הקרוב למקום מגורינו, בהחלט מינימליזם במיטבו. ברגיל כולל קיט האביזרים חבילת XT מלאה (למעט מעביר קדמי שאין) ומזלג פוקס עם מהלך של 100 מ"מ (500$ בארה"ב).

אופני שבילים פיווט פוניט. עם דרופאווטים הניתנים להחלפה מהירה והתאמה זריזה של האופניים לכל אתגר בשטח. צילום: פיווט

מארגני התערוכה חשבו בצורה יצירתית ובדומה למה שנעשה השנה ב- "BIKES2011" כאן בישראל, שילבו המארגנים שלוש תערוכות יחדיו והציעו למבקרים בנוסף לחוויית הביקור הרגילה מגוון פעילויות אתגריות כגון: פולו אופניים (סיקור ענף הפולו אופניים בישראל בקרוב באתר שטח), קיר טיפוס, והליכה לוליינית על רצועת קשירה מתוחה. היה כיף ראו בווידאו!

Maverick | Poole Slackline Club from Maverick Slacklines on Vimeo.

צפו גם בזה

YT DECOY - אופני קצה פול קרבון וכמובן חשמליים שלא תוכלו לקנות - בגלל תקינה וקשיי הובלה ומשלוח. אבל היי יש הרבה אופציות אחרות. צילום: YT

הנה השוק החשמלי

להלן ריכוז של כל דגמי אופני ההרים החשמליים שיש כרגע בשוק - תכינו שטקר. פספסנו משהו? תגיבו!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

eleven + one =