יום חמישי , 11 אוגוסט 2022
ראשי » אופני הרים » אופניים של טיסנקרופ
טינסקרופ ממציאה שלדת אופניים כדי לקדם את התכונות המיוחדות של הפלדה שלהם. צילום: טינסקרופ
טינסקרופ ממציאה שלדת אופניים כדי לקדם את התכונות המיוחדות של הפלדה שלהם. צילום: טינסקרופ

אופניים של טיסנקרופ


רוני נאק

אתם מכירים אותם. אם זה מהמעליות אולי מהצוללות – אבל אתם בטח פחות מכירים את העובדה שהם יצרנים של רכיבים רבים בתעשיית הרכב, מגלי ארכובה וגלי זיזים ועד מערכות מתלים, היגוי סרנים ומה לא.

ובכן אנשי טיסנקרופ – כך לפי הודעתם – איך הם יוכלו להדגים את התכונות הייחודיות של הפלדה המיוחדת שלהם. פלדה שלא נשברת, UNBREAKABLE כפי שכתבו, אבל גם גמישה מאד וקפיצית. איך הם יוכלו לאתגר את עצמם וליצור אופניים ששלדתם יתרגמו כל וואט מהרגלים המעודנות שלכם לביצועים ולחווית רכיבה אקסטרה.

טינסקורפ ממציאה שלדת אופניים כדי לקדם את התכוניות המיוחדות של הפלדה שלהם. צילום: טינסקורפ
טינסקרופ ממציאה שלדת אופניים ואפילו זכו בפרס עיצוב – הנה החותמת. צילום: טינסקרופ

אז האתגר הזה נזרק לרגלי מהנדסי החברה – כשזכור לעבוד בפלדה זה מה שהם הכי אוהבים בעולם – והם הפיקו שלדת פלדה שבעין נראית כמו שלדת קרבון והיא מהפכנית כמו שהיא מגניבה. לצד כל הטקסט הדקורטיבי המילה שחוזרת הכי הרבה פעמים היא UNBREAKABLE – והעמידות של השלדה נבחנה בתקן ISO שאכן מוודא את אי שבירותה הנצחי בזכות חוזק היכן שצריך וגמישות היכן שצריך אותה עוד יותר.

השלדה עשויה משני חצאים המולחמים יחדיו בטכנולוגיית לייזר. לייזר המשתמשים בו לרוב בתעשיית ההייטק. טיסנקרופ טוענת שהשלדה שוקלת כמו שלדת אלומיניום מקבילה ועם עיצוב וגימור שמתחרה בשלדות הקרבון הסקסיות ביותר.

האופניים אמורים להיחשף בסתיו 2019 – שזה עוד מעט. אז גם נקבל את המפרט המלא של האיבזור והמשקלים. טיסנקרופ זמינים בינתיים רק בשלדת כביש – אולי בהמשך גם הרים. "הרם פריסקופ!"

טינסקורפ ממציאה שלדת אופניים כדי לקדם את התכוניות המיוחדות של הפלדה שלהם. צילום: טינסקורפ
טינסקרופ ממציאה שלדת אופניים שני חצאים מולחמים בלייזר. צילום: טינסקרופ

צפו גם בזה

סינגל ערד מצדה

קטע חדש יחסית של שביל ישראל לאופניים הוא תמיד סיבה למסיבה. בטח בעונת החורף ובטח כשהוא עובר בכזה תוואי שטח מופלא. עם יונדאי סנטה פה למדבר וחזרה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.