יום ראשון , 29 נובמבר 2020
ראשי » חדשות » שברולט אקווינוקס בטוח יותר
שברולט אקווינוקס פותחת
שברולט אקווינוקס מתעדכן עם מערך בטיחות אקטיבי חדש וחבילות אבזור רעננות. צילום: GM

שברולט אקווינוקס בטוח יותר

רוני נאק

UMI תחל בשיווק שברולט אקווינוקס עם אבזור בטיחות אקטיבית מקורית מהיצרן. שברולט אקווינוקס אחד מרכבי הפנאי-שטח הגדולים בסגמנט ישווק כעת ברמות גימור חדשות המצוידות כולן במערכות בטיחות מתקדמות מבית GM .

שברולט אקווינוקס מציג מידות נדיבות המאפשרות שימושיות ונוחות גבוהה. לרכב הכביש שטח תא מטען בנפח של 850 ליטר ובסיס גלגלים באורך של 272.5 (ס"מ). על ההנעה מופקד מנוע טורבו בנזין בנפח 1.5 ליטר בהספק של 170 כ"ס ו-28 קג"מ המשודך לתיבת הילוכים אוטו' פלנטרית עם 6 הילוכים. 

תא נהג שברולט
שברולט אקווינוקס מתעדכן עם מערך בטיחות אקטיבי חדש וחבילות אבזור רעננות. צילום: GM

במסגרת עדכון רמות הגימור יתווספו מערכות הבטיחות אקטיביות:

רמת איבזור LS (במחיר של 149,990 שקלים) תשווק עם מערכות בטיחות מתקדמות שיתווספו למערכת הבלעדית Rear seat reminder –המסייעת במניעת שכחה במושב האחורי. בלימה אוטונומית, זיהוי הולכי רגל, התראה ותיקון לסטייה מנתיב, בקרת אורות גבוהים.

רמת איבזור LT+ (במחיר של 164,990 שקלים) תחליף את רמת איבזור LT ותשווק בנוסף עם התרעת שטח מת בצידי הרכב והתרעת תנועה חוצה מאחור.

בתוך הרכב ניתן למצוא אבזור נוחות לנהג ולנוסעים דוגמת: מערכת ביטול רעשים אקטיבית, התנעה מרחוק, keyless מלא לפתיחת דלתות והנעה ללא מפתח, דלת תא מטען בתפעול חשמלי עם אפשרות תכנות זווית הפתיחה, פתחי מיזוג לנוסעים מאחור, בקרת אקלים מפוצלת דו אזורית, מושב נהג מתכוונן חשמלי ומסך מגע "8.

שברולט אקווינוקס אחוריים
שברולט אקווינוקס מתעדכן עם מערך בטיחות אקטיבי חדש וחבילות אבזור רעננות. צילום: GM

אור קליין סמנכ"ל מכירות ומוצר קבוצת UMI:

"האקווינוקס עם מנוע טורבו מהחזקים בסגמנט, ממדים לא שגרתיים ותא מטען ענק מספק שימושיות גבוהה מהרגיל לנוסעים, כעת, עם תוספת מערכות הבטיחות האקטיבית ותמחור אטרקטיבי האקווינוקס הוא אחד מהדגמים הכדאיים בסגמנט. האקווינוקס ביחד עם הבלייזר, הטראורס ודגמים נוספים שיגיעו בהמשך מאפשר ל-UMI להציע רכבים ייחודיים למגוון רב של לקוחות בפלחים המבוקשים ביותר"  

צפו גם בזה

למה וולוו מפילה מכוניות חדשות ממנופים?

מה יכולה ללמד צניחה חופשית מ-30 מטרים? מה עושה את וולוו למכונית הבטוחה ביותר?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

seventeen + 19 =