יום ראשון , 22 מאי 2022
ראשי » חדשות » איטרניטי חאמרה – לא נסחפנו בכלל

איטרניטי חאמרה – לא נסחפנו בכלל

Eterniti_Testing. חאמרה במבחן - נהג פורמולה מאחרי ההגה של הסופר-SUV. צילום: איטרניטי

ואני לא מדבר רק על טעם רע וראוותנות. ולפעמים לא צריך להמציא, אלא פשוט לקחת מודל שעובד ולאמץ אותו. זה בדיוק מה שעושה מותג בריטי חדש הקורא לעצמו ETERNITI. המותג, אשר נחשף לעולם בתערוכת פרקנפורט האחרונה (ספט' 2011), מאמץ את המודל של RUF, TECHART וסדנאות גרמניות אחרות ולוקח פורשה כ"בסיס" ומעביר אותה במכבש שיפורים ודיגומים המשנה אותה מהבסיס – הכל בהתאם לדרישות של לקוחות עשירים במיוחד. בסתיו הם הציגו אבטיפוס של "SUPER SUV" כהגדרתם הנקרא חאמרה אשר משלב המון כוחות סוס, עם שלדה מכוילת, מרכב שרירי, פנים בעבודת יד ואיבזור רב.

מה לוקח? פורשה קאיין או ריינג' רובר ספורט?

הבסיס ל-620 כוחות הסוס הוא מנוע 8V  4.8 ל' כפול-מגדשים של פורשה וזה מספיק כדי להביא את החאמרה קרוב ל-300 קמ"ש. בכוונת החברה לשווק את החאמרה כלימוזינת ביצועים כאשר תא הנוסעים מאחור מספק את החלל הדרוש – והפאר – כדי להתאים להגדרה. רק אל תנסו למזוג מרטיני תוך-כדי-נסיעה.

Eterniti_Testing. לא פוחד מפילונים. הוא ייתן בראש לכל פורשה קאיין - לפחות זה מה שאומרים באיטרניטי. צילום: איטרניטי

ואנו מספרים לכם את כל זה מכיוון שאיטרניטי פרסמה שתהליך הפיתוח ממשיך עם "פיין טיונינג" לשלדה ולמתלים. לטובת האצת המיזם (כי יש כמה שייחים חמים על האוטו במפרץ), הם גייסו את ג'וני הרברט. מי שהשם הזה לא מזיז דבר באונה נזכיר שמר הרברט היה נהג פורמולה 1 בעברו. בעזרתו הם יטפלו במרווח הגחון, בחירת הצמיגים הנכונים, כיול המתלים, בולמי הזעזועים ועוד. הדיווחים מהמסלול – אובייקטיביים כמובן – מדווחים על התנהגות חדה מאד ואחיזה גבוהה. בנוסף השלינו מאיטרניטי שעיצוב המרכז ישתנה מאד ממה שראינו בפרנקפורט וכן יהיו שינויים גם במראה תא הנוסעים.

Eterniti_Testing. כמו בעולם האופניים גם איטרניטי גייסה אלוף כדי לעזור בכיול החאמרה. ג'וי הרברט מאחרי ההגה. צילום: איטרניטי

התאמה אישית היא שם המשחק כאן וכל לקוח איטרניטי יהנה מההזדמנות לפגוש את מעצב החאמרה כדי לבנות את מכונית חלומותיו. המחיר כמובן שאינו מצויין וצפוי שלא לרדת מ-100 אלף אירו בכל מקרה.

החשיפה של גרסת היצור צפויה באפריל הקרוב בתערוכת בייג'ינג.

צפו גם בזה

הכירו את DS3 החשמלית

פרימיום אמיתי עם מורשת של עיצוב וחדשנות ועכשיו גם עם הנעה חשמלית וזמינות מיידית. DS3 החשמלית מציעה פתרון ייחודי לקרוסאובר עירוני מעוצב, סופר איכותי וכמובן חשמלי

One comment

  1. פצצה של דבר! אין צדק חברתי יש כוחות סוס!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.