יום חמישי , 22 אוקטובר 2020
ראשי » חדשות » פורד ברונקו – בקרוב
פורד בטיזר לרכב שטח קטן חדש - שם ותאריך השקה לא ידועים - יהיה שונה מג'יפ רנגלר - מבטיחה פורד. צילום: פורד
פורד בטיזר לרכב שטח קטן חדש - שם ותאריך השקה לא ידועים - יהיה שונה מג'יפ רנגלר - מבטיחה פורד. צילום: פורד

פורד ברונקו – בקרוב

רוני נאק

פורד מקבלת זריקת אדרנלין ישר לבית החזה עם תנופה מחודשת לקו דגמי ה-SUV שלה ומאשרת את השמועות בדבר רכב פנאי קומפקטי חדש אשר יהיה אגרסיבי כמו הפורד ברונקו שעתיד להיות מוצג – אבל יהיה קטן ממנו – במידות של פורד קוגה המוכרת – פחות – אצלנו.

פורד ברונקו החדש עשוי להיראות כך. הלוק הסופי יתגלה בקרוב - כמו גם המפרט שיכלול גם הנעה היברידית וגרסת 4 דלתות. איור: פורד
פורד ברונקו החדש עשוי להיראות כך. הלוק הסופי יתגלה בקרוב – כמו גם המפרט שיכלול גם הנעה היברידית וגרסת 4 דלתות. איור: פורד

פורד שומרת את הקלפים קרוב לחזה ולא מנדבת פרטים רבים למעט העובדה שמדובר ב-SUV עם יכולת שטח אמיתית אשר לדבריהם "עתיד לשדר גלי הלם בקהילת רכבי השטח העולמית". אפשר לקוות שהדגם החדש לא יעלה באש כפי שדגמים אחרים של פורד נוהגים מדי פעם לעשות. פורד גם לא גילתה לעיתונות העולמית איך תרצה לקרא לרכב השטח החדש או מתי עתיד להיות מוצג – ובמקום זה קבלנו ציור נאה.

זה פורד ברונקו החדש אשר עתיד להיות מוצג בקרוב - והוא כבר נראה לנו סבבה. צילום: פורד
זה פורד ברונקו החדש אשר עתיד להיות מוצג בקרוב – והוא כבר נראה לנו סבבה. צילום: פורד

רמז לאופי של פורד ברונקו ושל הרכב הקטן החדש אפשר לקבל מדבריו של ג'ים פארלי – נשיא פורד לשווקי היצוא – אשר אמר כי פורד ברונקו ואחיו הקטן יהיו שונים מהותית מג'יפ רנגלר ויתאימו יותר לנהיגה מהירה בכביש, בחולות ובשבילים ודרכי עפר פתוחים. בנוסף אמר פארלי כי פורד ברונקו יוצג בגרסאות של 2 ו-4 דלתות –  וכי תיהיה אופציה היברידית כחלק ממאמצי פורד לחשמל את דגמיה העתידיים.

צפו גם בזה

סוזוקי איגניס (כמעט) היברידית החל ב-84,990 שקלים

עם מערכת היברידית קלה ומערך בטיחות אקטיבי סוזוקי איגניס מקבלת מתיחת פנים ובוסט נחוץ

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

18 + 16 =