יום שישי , 22 פברואר 2019
דף הבית » חדשות » סובארו XV חדש!
סובארו XV חדש!
הדור הבא של סובארו XV. בקרוב החשיפה של מה שסובארו מבטיחים הוא רכב בעל הנעה כפולה ועיצוב מעורר. צילום: סובארו

סובארו XV חדש!

תומר הדר

פריט טריוויה מעניין: רכב הארבע על ארבע הנמכר ביותר בישראל אינו טויוטה לנד קרוזר, לא מיצובישי פאג'רו וגם לא סוזוקי ג'ימני. מדובר בסובארו XV, גרסת השטח המוגבהת של סובארו אימפרזה האצ'בק.

הנחה לכל דגמי סובארו החדשים

מבחן דרכים סובארו אאוטבק

סובארוVX  משווק בישראל במספר תצורות, ידנית עם הילוך כוח, אוטומטית בעלת תיבת CVT, גרסת 1.6 וגם גרסת 2.0. המשותף לכולן היא יכולת שטח מפתיעה למדי שמסוגלת לפעמים להביך רכבים יותר גדולים, במיוחד לאור העובדה שכיום רכבי שטח אמיתיים הופכים למחזה נדיר.

הדור הבא של סובארו XV. בקרוב החשיפה של מה שסובארו מבטיחים הוא רכב בעל הנעה כפולה ועיצוב מעורר. אם הוא יקבל את הפנים של האימפרזה החדשה - בצילום - דיינו. ומה עם מערכת הבטיחות אייסייט? צילום: סובארו

הדור הבא של סובארו XV. בקרוב החשיפה של מה שסובארו מבטיחים הוא רכב בעל הנעה כפולה ועיצוב מעורר. אם הוא יקבל את הפנים של האימפרזה החדשה – בצילום – דיינו. ומה עם מערכת הבטיחות אייסייט? צילום: סובארו

לכן אנו די שמחים לאור העובדה שסובארו חשפה טיזר ראשון: תמונה בודדה ומטושטשת למדי של סובארוXV  החדשה שתוצג באופן רשמי בתערוכת ז'נבה במרץ הקרוב. סובארו טרם חשפה מידע כלשהו על  XV  החדשה אך היצרנית מציינת שמדובר, תודה לאל, ברכב בעל הנעה כפולה ועיצוב חיצוני "נועז". אנחנו מחכים עם ערכת קפה רוטטת מהתרגשות.

One comment

  1. הרכב 4×4:החשוב בארץ, ללא הגזמה

תגובה לפוסט

כתובת המייל שלך לא תפורסם באתר.שדות חובה מסומנים ב- *

*

http://bit.ly/2opbTV6