יום שלישי , 22 ינואר 2019
דף הבית » חדשות » ארבעה כוכבי בטיחות לאיסוזו די-מקס החדש
ארבעה כוכבי בטיחות לאיסוזו די-מקס החדש

ארבעה כוכבי בטיחות לאיסוזו די-מקס החדש

איסוזו די-מקס 2012. מקבל 4 כוכבי בטיחות במבחן ENCAP ומצטרף לפולקסווגן אמארוק עם ארבעה כוכבים ומאזדה BT-50 עם חמישה. צילום: ENCAP

השיפור המהותי ביותר הוא תוצר של שילוב מערכות הבטיחות המתקדמות – שהפכו לפריטי חובה ב-IMR (דרישות החובה של התקן הישראלי – הנוספות על אלו האירופאיות). באיסוזו די-מקס זה מתבטא ב: שש כריות אוויר, מגבר בלם בחירום – BA, מערכת חלוקת בלימה אלקט' –  EBD, מערכת בקרת יציבות ESP ומערכת בקרת משיכה – TRC.

לאיזה טנדר יש 5 כוכבי בטיחות?

חשוב לציין כי האיסוזו די-מקס הוא הטנדר הנמכר ביותר בישראל מזה כמעט עשור. מאז תחילת שיווקו בחודש מרץ השנה, הספיק לשבור את שיאי מכירות חודשיים של סגמנט הטנדרים בישראל כאשר נמסרו בחודש יולי כ-378 (על-פי דובר UMI).

הדור החדש של איסוזו די-מקס 2012 כולל שורת חידושים ובראשם מנוע  דיזל 2.5 ל'TWIN TURBO  המספק 163 כ"ס, תיבת הילוכים אוטומטית עם חמישה הילוכים, תא נהג וסביבת נוסעים משופרים וגדולים יותר וכמובן – בסיס גלגלים ארוך יותר.

אור קליין (מימין) מנהל מותג איסוזו וירון גורטלר (שמאל) סמנכ"ל השיווק ב-UMI. צילום: רונן טופלברג

ירון גורטלר, סמנכ"ל שיווק ב- UMI : "אנו גאים בציוני הבטיחות היוצאים מן הכלל שהשיג הדי-מקס.התוצאות מאשרות את העובדה שהדי-מקס מודל 2012 הוא הטנדר הטוב ביותר בקטגוריה וככזה הוא שם דגש גם על נושא הבטיחות. לא בכדי לדי-מקס נתח שוק של יותר מ-50 אחוז בישראל ומוניטין שלא יסולא בפז בקרב אלפי משתמשי הטנדרים בישראל."

תגובה לפוסט

כתובת המייל שלך לא תפורסם באתר.שדות חובה מסומנים ב- *

*

http://bit.ly/2opbTV6