יום ראשון , 17 פברואר 2019
דף הבית » חדשות » הזדמנויות JEEP מתנות בסוזוקי
הזדמנויות JEEP מתנות בסוזוקי
מכירת חיסול של יחידות ג'יפ אחרונות של מכשירי תנועה. צילום: ג'יפ

הזדמנויות JEEP מתנות בסוזוקי

תומר הדר

מכשירי תנועה, יבואנית סוזוקי (ולשעבר קרייזלר) מודיעה על שורה של מבצעים לדגמי הכביש שטח של צמד היצרניות. כפי שפרסמנו לפני מספר שבועות -זיכיון היבוא של קרייזלר עבר מידי מכשירי תנועה לסוכנות מכוניות לים התיכון-שפתחה לאחרונה סוכנות למכירת ג'יפ ברחוב המסגר במקום בו שכנה סוכנות סוזוקי – שעברה בעצמה למקום בו שכנה סוכנות ג'יפ. סוכנות חדשה נוספת של ג'יפ עתידה להיפתח בהרצליה פיתוח בקרוב.

סוזוקי ויטרה מתברגת יפה בחמישיה המובילה. צילום: רוני נאק

מבצע סופשנה בסוזוקי עם הטבות מעניינות. צילום: רוני נאק

במסגרת המבצע תעניק מכשירי תנועה לרוכשי רכבי הכביש שטח של סוזוקי הטבה שבמכשירי תנועה מגדירים "בשווי אלפי שקלים" הכוללת התקנה חינמית של מערכת מולטימדיה הכוללת וייז ומצלמה אחורית-כמו גם ביטוח מקיף לשנה.

מכירת חיסול של יחידות ג'יפ אחרונות של מכשירי תנועה. צילום: ג'יפ

מכירת חיסול של יחידות ג'יפ אחרונות של מכשירי תנועה. צילום: ג'יפ

חשוב מכך-ומעניין יותר- מתברר שלמרות העברת הזיכיון לידי סוכנות מכוניות לים התיכון-במכשירי תנועה  נותרו רכבי ג'יפ שהיבואנית מעדיפה ככל הנראה למכור לבדה. במסגרת זו מוצע הרנגייד ב139 אלף שקלים-מחיר המשקף הוזלה של כ30 אלף שקלים ביחס למחיר המחירון של הרנגייד כפי שנקבע בשעתו על ידי מכשירי תנועה-מחיר שבשעתו היה גבוה בעשרות אלפי שקלים ממחירם של דגמי כביש שטח מקבילים. בנוסף מדגישה מכשירי תנועה כי ברשותה גם מספר ג'יפ צ'רוקי הממתינים לרוכשים-שמחירם לא נחשף על ידי היבואנית.

One comment

  1. כתובת לראות? 0544770922

תגובה לפוסט

כתובת המייל שלך לא תפורסם באתר.שדות חובה מסומנים ב- *

*

http://bit.ly/2opbTV6