יום שני , 24 יוני 2024
סיטרואן C3 איירקרוס הבא - אצלנו בסוף 2024. צילום: סיטרואן

סיטרואן C3 איירקרוס מקבל 7 מושבים

רוני נאק

שוק רכבי 7 המושבים בישראל מתלהט! סיטרואן חושפת את C3 איירקרוס החדש. החדשות החשובות ביותר לגביו הן שהיצע הגרסאות שלו יכלול גם תצורה בעלת 7 מושבים שמחירה יהיה ככל הנראה – יחסית – עממי.

זה הדור הבא של סיטרואן C3 – עתיד לקסום לקהל בזכו מחיר נגיש ושימושיות רבה. צילום: סיטרואן

 

• מבחן דרכים סיטרואן C3 איירקרוס

סיטרואן C3 הנוכחי הוא סופר מיני המשווק בישראל מזה זמן ולידו על אילן היוחסין אפשר למצא את C3 איירקרוס שהוא דגם SUV על אותו בסיס מכאני. הדור הבא של הדגם הזה, מסמן שינוי גישה של היצרנית לגבי הייעוד של הדגם הזה. יהיה מעניין לראות לאילו פתרונות הגיעו מהנדסי ומפתחי הרכב.

אם הקוקפיט של סיטרואן C3 איירקרוס יהיה דומה לזה של ה-C3 – הוא ייראה כך. עם ממשקי סמארטפונים ואפליקציות שימושיות. צילום: סיטרואן

 

סיטרואן עצמה עדיין לא פרסמה את המפרט המלא של האיירקרוס החדש אלא רק הסתפקה בציון העובדה החשובה שיהיו לו גרסאות עם 3 שורות ישיבה, לאמור 7 מקומות ישיבה. סיטרואן כן סיפר כי אורכו של  סיטרואן איירקרוס יעמוד על 4.4 מטרים, מזה ניתן להסיק שכנראה המקום בשורה השלישית לא יהיה ענק. אבל לפחות תהיה לו שורה שלישית ובכל מקרה, הנתון הזה מלמד אותנו שהאיירקרוס יהיה גם ארוך יותר מסיטרואן C3 רגילה שהיא סופרמיני ולא מועמדת טבעית כלל כמובילת נוסעים.

בטח שיש אפליקציה. בעיקר כדי לראות מה קורה עם הרכב החשמלי שלך בזמן הטעינה. צילום: סיטרואן

 

בנוסף, היצע המנועים יכלול ככל הנראה גם גרסאות בנזין בנפח 1.2 ליטר וגם גרסה חשמלית וחסכונית, מה שהגיוני בהתחשב בעובדה שסיטרואן וגם החברה האחות שלה, פיג'ו, נוהגות להציג דגמים חדשים עם מגוון יחסית גדול של שיטות הנעה. ביניהן אפשר למנות מנועי טורבו-בנזין, טורבו דיזל, חשמלי מלא וגם היברידי.

האיירקרוס מיועד להגיע לישראל לקראת חודשי השנה האחרונים וכאשר הוא יגיע יהיה מעניין לראות מה יעשה רכב חדש בקטגוריית 7 המושבים שבדרך כלל לא זוכה בשוק הרכב הישראלי למענה נרחב על ידי יבואני הרכב.

 

 

Check Also

טסלה בפינה?

סימני לחץ? טסלה שהורידה מחירים מוסיפה גם טעינה חינמית ל-20 אלף קילומטרים ללקוחות שיעזרו לה להיפטר מדגמים שבמלאי סטטי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

11 + one =