יום שישי , 3 יולי 2020
ראשי » חדשות » לקסוס בדרך לקרוסאובר חדש עם 7 מושבים

לקסוס בדרך לקרוסאובר חדש עם 7 מושבים

לפני עשר שנים הציג לקסוס לציבור קרוסאובר גדול ומעוצב, עם שבעה מושבים וסגנון עצמאי. קראו לו: לקסוס HPX. עשר שנים חלפו ובלקסוס המשיכו להשתמש ברכב השטח הקשוח, טויוטה לנד קרוזר, להחליף את שמו ל"לקסוס GX" ולסתום את נישת שבעת המושבים הנדרשת.

לקסוס TX. קרוסאובר מגודל ומעוצב עם שבעה מושבים. כבר לא טויוטה לנד קרוזר מתוייג מחדש אלא מוצר ייחודי ללקסוס. צילום: לקסוס
לקסוס TX. קרוסאובר מגודל ומעוצב עם שבעה מושבים. כבר לא טויוטה לנד קרוזר מתוייג מחדש אלא מוצר ייחודי ללקסוס. צילום: לקסוס

על פי דיווח של אוטומוטיב ניוז, בלקסוס מתכוונים סוף סוף לעשות צעד לכיוון ייצורו של קרוסאובר שבעה מושבים עצמאי. שמו המיועד של הקרוסאובר יהיה "לקסוס TX" והוא נועד להיות איפשהו בין מיניוואן לרכב עם יכולת שטח קלה, ממש כמו לקסוס RX הקטן יותר ובכלל כמו שהאמריקאים אוהבים.

בשלב זה, בלקסוס עדיין לא חושפים פרטים ונתונים טכניים באשר ל-TX העתידי. ייתכן כי הקרוסאובר הגדול יתבסס על פלטפורמת הנעה קדמית (טויוטה אוולון/לקסוס RX) וייתכן כי יתבסס דווקא על פלטפורמת הנעה אחורית (לקסוס GS).

לקסוס LX. מבוסס על טויוטה לנדקרוזר 200 - והוא טוב מדי כדי שייצורו ייפסק. ימשיך להיות משווק במקביל ל-TX. צילום: לקסוס
לקסוס GX. מבוסס על טויוטה לנדקרוזר 200 – והוא טוב מדי כדי שייצורו ייפסק. ימשיך להיות משווק במקביל ל-TX. צילום: לקסוס

לכל חדשות הרכב

כך או כך, על פי הדיווח לקסוס TX יחליף את לקסוס GX שיסיים את תפקידו עלי אדמות בעוד כשלוש שנים, רגע לפני השקתו של ה-TX. רכב השטח הגדול והמפואר ביותר של החברה, לקסוס LX, ימשיך להימכר. ה-LX מבוסס על טויוטה לנד קרוזר 200 ובמחירו הוא מתחרה בארה"ב בכלי רכב כמו מרצדס S קלאס או ריינג' רובר.

צפו גם בזה

תספורת למחיר אופל גרנדלנד X

עד 13,000 שקלים הורדה למחיר של אופל גרנדלנד X

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

19 − fourteen =