יום שני , 23 מאי 2022
ראשי » חדשות » ניסאן בז'נבה: פרומו לאקס-טרייל החדש
Nissan HX Concept - Photo - Nissan

ניסאן בז'נבה: פרומו לאקס-טרייל החדש

Nissan HX Concept - Photo - Nissan

ניסאן משחררת טיזר לקראת תערוכת ז'נבה שתיפתח מחר – איור וסרטון קצר המציגים את רכב התצוגה שתחשוף החברה ועונה לשם "קונספט היי קרוס". מדובר בקדימון לדור הבא של ניסאן אקס-טרייל, רכב הפנאי הוותיק של החברה, מתחרה למאזדה CX-5, קיה ספורטאז' ויונדאי ix35.

הקונספט חושף את השינוי הגדול שעומד לעבור האקס-טרייל, ריכוך מאפייני השטח ופנייה לקהל חדש של רוכשים. בעוד שהאקס טרייל הקודם היה קופסתי בעיצובו והציג יכולת שטח גבוהה ביחס לרוב מתחריו, הדור החדש יציג קווים מעוגלים ו"קרוסאובריים" ויכולת כביש גבוהה על חשבון יכולת השטח.

Nissan-X-Trail. Photo - Nissan
האקס-טרייל היוצא. ניסאן תנטוש את הקווים המרובעים ויכולת השטח הגבוהה ותפנה לקהל שונה

בכך החברה משלימה צעד שהחלה עם הקשקאי (ובמידה מסוימת, גם עם הג'וק), בו היא מתחרה במכירות מול מכוניות נוסעים ולא רק מול רכבי הפנאי הקלאסיים – צעד שמוכיח את עצמו עד כה כמוצלח מאוד באירופה. האקס טרייל החדש מכוון לגנוב לקוחות מקטגורית המשפחתיות הגדולות – אנשים שהתעתדו לרכוש סקודה סופרב או מאזדה 6, למשל – ואף מקטגורית המיניוואנים הקומפקטיים (דוגמת פורד S מקס ופיג'ו 5008), בכך שיציע כסטנדרט שבעה מושבים.

נתונים טכניים ותמונות טרם נחשפו, אך ברור כי יוצעו גרסאות הנעה קדמית וכפולה שישודכו למנועי 2.0 ל' בנזין ודיזל. בהמשך ייתכנו גם גרסאות דיזל קטנות נפח וגרסת חמישה מושבים. תחילת השיווק באירופה מתוכננת לסתיו 2013.

צפו גם בזה

הכירו את DS3 החשמלית

פרימיום אמיתי עם מורשת של עיצוב וחדשנות ועכשיו גם עם הנעה חשמלית וזמינות מיידית. DS3 החשמלית מציעה פתרון ייחודי לקרוסאובר עירוני מעוצב, סופר איכותי וכמובן חשמלי

One comment

  1. יש ברשותי אקסטרייל le 2008 רכב מעולה שרק לא שווק כהלכה בארץ מחכה בכיליון עיניים לדגם החדש שלדעתי יהיה מהמם ביופיו וכמובן באיכות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.