יום שישי , 1 יולי 2022
ראשי » חדשות » פורד ראפטור שימושי?
אחרי באחה 1000 חוזרים בנהיגה הביתה - זה בדיוק מה שעשה פורד ראפטור אחרי שזכה במקום השלישי. מפגן כוח? צילום: פורד
אחרי באחה 1000 חוזרים בנהיגה הביתה - זה בדיוק מה שעשה פורד ראפטור אחרי שזכה במקום השלישי. מפגן כוח? צילום: פורד

פורד ראפטור שימושי?

תומר הדר

"להתחרות ביום ראשון, למכור ביום שני", הסיסמה הזו לא מגיעה מעולמם של יצרני רכבי השטח, אך כפי שרוב הישראלים שמחזיקים רכבי שטח יודעים- בגלל שיקולים ואילוצים תקציביים, בדרך כלל רכב השטח הוא גם הרכב היום יומי והחלום האולטימטיבי, מלבד הגבהות ונעילות הוא רכב שפשוט ידע לרדת לשטח בנוחות, לנסוע בשטח כמו שצריך ואז גם לצאת מהשטח ולחזור הביתה – וכל זה בלי לפגוע באיכות החיים בשטח וגם לא לפגוע באיכות החיים בכביש.


אלא שאנשי פורד החליטו לקחת את הקונספט צעד אחד קדימה ולקחת את הראפטור החדש להתחרות במרוץ – ואז כמובן לחזור איתו הביתה. לכן אנשי פורד לקחו ראפטור 2017 סטנדרטי לחלוטין (כלומר הרבה יותר משופר מההיילקס של השכנים שלכם) והתחרו בבאחה 1000. אה, והגיעו, עם רכב סטנדרטי, למקום שלישי ומכובד (בקטגוריית STOCK) במיוחד תוך קביעת זמן של 35:59:08. ואחרי שהצוות של פורד ניצח, הם נסעו בחזרה למטה פורד באריזונה, נסיעה של כמעט 700 קילומטרים, כשכלי העבודה של כל צוותי התמיכה הטכנית של פורד זרוקים בתא המטען של הראפטור. ראפטור 2017, חשוב להזכיר, כבר אינו מצויד בV8 מפלצתי (לצערנו) אלא ב-V6 מוגדש בנפח 3.5 ליטרים שמפיק 450 כוחות סוס שעוברים לארבעת הגלגלים דרך תיבה בעלת עשר מהירויות. שזה מגניב אם אתם רוצים לזכות במרוץ, ואז לנסוע בכיף הביתה.

צפו גם בזה

VW שמה עין על החשמל היקר

קבוצת VW תחזיר לחיים את השם SCOUT כמותג פרימיום עם ליין של טנדרים ורכבי פנאי גדולים. המיקוד הוא בשוק האמריקאי ובמותגי הפרימיום עתירי התזרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.