יום שישי , 27 מאי 2022
ראשי » חדשות » אאודי Q5 מתעדכן
אאודי Q5 מתעדכנת עם שינויים קוסטמטים קלים, ומערכות בטיחות חלקיות. החל ב-359 אלפי שקלים. צילום: אאודי

אאודי Q5 מתעדכן

רוני נאק

צ'מפיון יבואנית אאודי ומותגי VW נוספים הודיעה על תחילת שיווק מתיחת הפנים של אאודי Q5. העדכון מגיע יחסית באיחור, רק ארבע שנים לאחר הצגת הדור השני של רכב הפנאי פרמיום של היצרנית (לרוב זהו מחזור בן שלוש שנים).

אאודי Q5 מתעדכנת עם קוקפיט ווירטואלי מלא בחלק מרמות האבזור כמו גם מערכות הבטיחות חסרות. צילום: אאודי

• החל ב-359,000 שקלים

מבחן דרכים אאודי Q5

חיצונית מקבלת Q5 שינויים קוסמטיים הכוללים מכסה מנוע, שבכה קדמית, פגושים ודלת תא מטען מעוצבים בהתאם לקוד המראה העדכני של דגמי אאודי.

בתוך הקבינה תמצאו בחלק מרמות האבזור לוח מחוונים ווירטואלי מלא, ממשק מולטימדיה MMI עם מסך מגע מוגדל במידה של 10.1 אינץ', מערכת שמע משודרגת עם 8 רמקולים, גלגל הגה מצופה עור ועם תפרים קונטרסטיים, בקרת אקלים מפוצלת, מושבים עם הזחה חשמלית, תאורת אווירה מפתה, דלת תא מטען חשמלית ושמשות עם זיגוג כפול לבידוד אקוסטי ותרמי משופרים.

אאודי Q5 מתעדכנת עם שינויים קוסטמטים קלים, חישוקי גלגלים ופגושים. החל ב-359 אלפי שקלים. צילום: אאודי

גם מערך בטיחות אקטיבי מקורי לא נפקד מקומו מהאאודי Q5 המעודכן וזו כוללת (בתלות רמת האבזור) בלימת חירום אוטונומית, תיקון אקטיבי של סטיה מנתיב, בקרת שיוט אדפטיבית, ניטור שטחים מתים ותנועה חוצה מאחור.

בתחום ההנעה משווקת אאודי Q5 המעודכנת עם מנוע טורבו-בנזין בנפח 2.0ל' המפיק 265 כ"ס ו-37.7 קג"מ ועם שילוב של מערכת היברידית קלה. העברת הכוח היא דרך תיבה כפולת מצמדים עם 7 הילוכים. כאשר נתוני היצרנית מספרים על צריכת דלק של 7.2 ליטרים של בנזין לכל 100 קילומטרים.

אאודי Q5 מתעדכנת עם שינויים קוסטמטיים קלים, ומערכות בטיחות חלקיות. החל ב-359 אלפי שקלים. צילום: אאודי

צפו גם בזה

אל העיר האבודה שבמדבר

בין הרים לדיונות, נמצאים שרידים מרהיבים של עיר עצומה, אתר מורשת עולמית מרהיב ושיעור מרתק של חיים במדבר וסובלנות דתית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.