יום רביעי , 17 אוגוסט 2022
ראשי » חדשות » ביל פורד יפתח את הכנס השנתי של EcoMotion 2019
ביל פורד ג'וניור. יו"ר יצרנית הרכב פורד יפתח מחר את כנס אקומושן 2019. צילום: פורד
ביל פורד ג'וניור. יו"ר יצרנית הרכב פורד יפתח מחר את כנס אקומושן 2019. צילום: פורד

ביל פורד יפתח את הכנס השנתי של EcoMotion 2019

שטח

הכנס השנתי של קהילת EcoMotion יצא לדרך ב-11 ביוני, כשיו"ר חברת פורד העולמית, ביל פורד, יפתח את האירוע בשיחה אינטימית אקסקלוסיבית, בה הוא יציג את החזון שלו לעתיד הניידות. 

מאיר ארנון, מייסד משותף של EcoMotion, ויו"ר שבוע EcoMotion: "לכבוד ולעונג לנו לארח את ביל פורד ב-EcoMotion. עם המומחיות והתובנה שלו, אנו מקדמים בברכה דיון על עתיד הניידות וכיצד התעשייה תתקדם כדי לסייע לאנשים לנוע בערים ביעילות רבה יותר ובמחיר סביר. זוהי גם הזדמנות מצוינת לבחון כיצד ספקי הטכנולוגיה יספקו יותר ויותר תוכן ואת תפקידם של יצרנים ויזמים בתוך המערכת האקולוגית הזו".

מאיר ארנון ואורלי דהן. צילום: אסף קליגר
מאיר ארנון ואורלי דהן. צילום: אסף קליגר

לא קונים רכב חדש! עוברים לליסינג פרטי

אורלי דהן, מנכ"לית קהילת EcoMotion הוסיפה: "השנה, יותר מתמיד, אנחנו יכולים לראות את המסע שעשתה קהילת EcoMotion. מקהילה מקומית עם מספר קטן של יזמים ישראלים, הפכנו לקהילה המושכת התעניינות מצד שחקנים בכירים בתעשיית הרכב, שמסוקרנים על ידי מה שיש לנו להציע. אנחנו גאים לארח בשבוע EcoMotion, את יו"ר ההנהלה של חברת פורד העולמית, הידוע במחויבות שלו לפתח פתרונות ניידות שהופכים את חייהם של אנשים לטובים יותר".

כנס אקומושן מרכז את החדשנות בתחומי הניידות והאוטוטק. צילום: אסף קליגר
כנס אקומושן מרכז את החדשנות בתחומי הניידות והאוטוטק. צילום: אסף קליגר

קהילת EcoMotion הינה יוזמה משותפת של המכון הישראלי לחדשנות, מנהלת תחליפי דלקים ותחבורה חכמה במשרד ראש הממשלה ומשרד הכלכלה. היא הוקמה כדי לטפח חדשנות על ידי בניית קהילה המורכבת מאנשים המחויבים לשיפור התחבורה החכמה. הכנס השנתי שלה הוא אירוע רב-יומי המוקדש לחדשנות בתחום הניידות החכמה, ולוקחים בו חלק מנהיגים טכנולוגיים גלובליים והאליטה הטכנולוגית הישראלית.

השיחה עם ביל פורד תתקיים בשעה 10:00 EDT בכנס השנתי של EcoMotion, על הבמה הראשית באולם 1 במרכז הכנסים אקספו תל אביב.

 

צפו גם בזה

פורד ברונקו Big Bend החל ב-334,900 שקלים

דגם כניסה חדש ומעט יותר נגיש של פוד ברונקו עם מנוע 4 ציל' 2.3ל' וצמיגים מעט יותר קטנים על מרכב ארוך או קצר. בנוסף, פורד ברונקו רפטור יגיע עד לסוף השנה הנוכחית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.