יום ראשון , 20 יוני 2021
ראשי » חדשות » BMW מעדכנת דגמי ליבה
פותח ב.מ.וו סדרה 5 חדשה
BMW מחדשת את הסדרה 5. ביולי בשוקי אירופה. צילום: BMW

BMW מעדכנת דגמי ליבה

רוני נאק

הלילה הודיעה ב.מ.וו העולמית על רענון שני דגמים מרכזיים בהיצע שלה. הראשון הוא הסדרה 5 אשר מקבל רענון של אמצע חיי הדגם עם מתיחת פנים עמוקה למדי. בעוד שהפלטפורמה נותרת ללא שינוי, יש עדכוני עיצוב חיצוניים שנועדו להדק את המראה המותגי המעודכן.

תא נהג ב.מ.וו חדשה
BMW עדכנה את הסדרה 5 עם קוקפיט מעודכן, ויותר אוטומציה. צילום: BMW

חווית הנסיעה משופרת גם היא עם אמצעי סיוע חדשים לנהג, וחבילות נוחות כמו מתלים אקטיביים, מתלי אוויר בגרסת טורר, יכולת נסיעה סמי-אוטונומית ועוד. היצע המנועים גם הוא רחב מאד – החל מיחידות PHEV חסכוניות עם טווח חשמלי של מעל ל-50 ק"מ ועד 530 כ"ס של גרסת M. הרכב יגיע לשוקי אירופה בחודש יולי הקרוב.

ב.מ.וו X2 היברידי חדש
BMW מציידת את רכב הפנאי הקטן שלה X2 עם מערכת הנעה היברידית PHEV מעניינת. צילום: BMW

דגם נוסף להתעדכן זה X2 אשר מקבל יחידת הנעה היברידית נטענת PHEV. החזקה שבהן מספקת מעל ל-300 כ"ס וטווח חשמלי של יותר מ-50 קילומטרים. וורסיה רגועה יותר מצוידת במנוע טורבו 3-ציל' להנעת הגלגלים הקדמיים ומנוע חשמלי שמניע את האחוריים. התפוקה המשותפת עומדת על 220 כ"ס. בנוסף, מקבל ה-BMW X2 המעודכן שורה של שינויים קוסמטיים למרכב – בהם פנסי Full LED – כדי ליישר קו בלוק המותגי וכן עדכוני אבזור והעשרת חבילות האבזור – כפי שנהוג לעשות במתיחות פנים ועדכוני דגם. נתון מעניין הוא שה-X2 המעודכן יוכל בגרסתו ה-PEHV לנסוע על חשמל במהירות של עד 135 קמ"ש. נייס. רכב הפנאי הקומפקטי הזה של ב.מ.וו יגיע לשוק האירופאי ביולי 2020.

טורר לנשמה
וזה הטורר M5 – בסך הכל די רגוע. צילום: BMW

צפו גם בזה

מבחן דרכים אופל גרנדלנד X פלאג-אין

עוצמה, טווח וחסכון חשמליים בתוך חבילה תכליתית נטולת שטיקים אבל מלאה בטריקים נפלאים. אופל גרנדלנד X היברידי נטען חזק ומאובזר ובעיקר מאד נוח

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *