יום רביעי , 30 ספטמבר 2020
ראשי » חדשות » BOWLER תהיה חטיבת השרירים של לנד רובר

BOWLER תהיה חטיבת השרירים של לנד רובר

הסכם בין לנד רובר ל-BOWLER ממסד קשר בן עשרות שנים, יועיל מיתוגית ללנד רובר ויתן גישה חופשית לחומרי גלם וידע לבאולר. צילום: LAND ROVER

יצרנית רכב השטח לנד רובר וסדנת המירוצים באולר (BOWLER) מיסדו החודש קשר לא רשמי אשר נמשך על פני יותר מעשור. ההסכם מאפשר לשני הצדדים להעמיק את שיתוף הפעולה ולהפיק תועלת רבה יותר ממנו.

תחת הכינוי " POWERD BY LAND ROVER" אשר יופיעו על כל רכבי המירוץ של באולר ובכל התכתובות של הסדנה – תקבל לנד רובר הכרה בתרומה של הטכנולוגיה שלה להצלחה העולמית של באולר בתחומים של ביצועים, מהירות וזכייה בתחרויות.

אהבתם BOWLER? בטח תאהבו את הריינג' רובר ספורט!

באולר תהנה מגישה מורחבת יותר למחסנים של לנד רובר. זמינות של מנועים, חלקי שלדה, ידע הנדסי וסיוע במחקר ופיתוח – כל זה תחת התמיכה של לנד רובר. בנוסף, ההסכם מאפשר למהנדסים של לנד רובר לבטא ולפתח עצמם באופן יצירתי ומשוחרר יותר במסגרת של באולר.

הסכם לנד רובר באולר. באולר EXR למירוצים עומד בכל תקני FIA וירוקן 145 אלף ליש"ט מכיסכם. צילום: LAND ROVER

באולר – המייצרת רכבי ראלי מבוססי לנד רובר משנות ה-80' – מייצרת היום שני דגמים: EXR המיועד לראלי, עונה לתקני FIA (300 כ"ס ו-58 קג"מ מירבי) ועולה 145 אלף פאונד. דגם שני EXR-S חוקי לכביש מצויד במנוע מחוזק (!) של ריינג' סופר-צ'רג'ד המפיק 550 כ"ס ו-71 קג"מ. מגיע ל-100 קמ"ש ב-4.2 שניות ומוגבל למהירות מירבית של 250 קמ"ש. ה"תכשיט" הזה עלה לכם כ-155 אלף פאונד.

בעתיד צפויה הרחבה נוספת של שיתוף הפעולה אשר בוודאי יניב מפלצות מעניינות ומלהיבות. איך EVOQUE עם 500 כ"ס נשמע?

צפו גם בזה

מתקפת הדגמים של יונדאי

יונדאי שוב עומדת לחדש ולרענן את קו הדגמים שלה - הכונו לעוד עליית מדרגה מקוריאה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

nine + 5 =