שבת , 26 ספטמבר 2020
ראשי » טרקטורונים » מפלצת חדשה בביצה

מפלצת חדשה בביצה

ה- OUTLANDER 1000R XT מצויד במנוע V- TWIN  מוזרק דלק, המפיק 82 כוחות סוס – וזה נתון מרתיע לכשעצמו. על המנוע פוקדת מערכת הזרקת דלק אלקטרונית, כדי שיעמוד בתקנות הזיהום העדכניות.

לא רק תפוקת המנוע – גם מערכת המתלים מזכירה מכונית מיני: הכלי מצויד במתלי עצות-עצה כפולות לפנים ומערכת רב-חיבורית מאחור כל זה על קפיצי סליל ובולמי-גז.

כדי להתמודד עם המנוע החדש וסוסיו למכביר תכננו מהנדסי החברה שלדה חדשה מהיסוד. ה –G2  – SST  הדור השני של שלדתSST  הינה שלדה חדשה שנועדה למקסם את האחיזה על פני סוגי שטח רבים. השלדה החדשה קשיחה יותר ומציעה גיאומטריה עדיפה להתנהגות טובה יותר בכל שטח, לטיול, לעבודה, או לרכיבה ספורטיבית.

על הבלימה מופקדים הותקנו שלושה דיסקים בקוטר מוגדל של 214 מ"מ עם בוכנות כפולות המסייעות לבלימת העוצמה שמייצר הכלי.

 עוד תמצאו מנשאי ציוד לקליטת אמצעי אחסון כמו תיקים וארגזים, ללא צורך לקשור או לאבטח, אלא תוך שימוש במערכת LinQ, המקבעת את האביזרים למנשאים.

מעבר למראה משודרג הכולל סכימת צביעה ייחודית ופגושים מסיביים בשני הקצוות, ניתן למצוא בחבילת איבזור  "XT" את כל הדרוש לבילוי מהנה ולעבירות מיטבית בשטח: היגוי מוגבר כוח דינאמי (DPS) בעל שלושה מצבי הגברה לבחירת הרוכב, דיפרנציאל קדמי ויסקוזי הננעל אוטומטית, כננת הנשלטת מהכידון, מערכת חשמל מחוזקת עם תפוקה של 650 וואט. פנסי דרך חדשים וצמיגי שטח משודרגים על גבי חישוקי סגסוגת.

כל הטוב הזה יהיה זמין לרדת לביצה בתמורה ל-88 אלף שקלים.

צפו גם בזה

ישראל ממשיכה לקנות מכוניות – אונליין

המגמה שהחלה עוד לפני שקורונה פרצה לחיינו, רק הולכת ומתחזקת - מכירת מכוניות אונליין כבר איתנו כדי להישאר

One comment

  1. נשמה טוב אבל מה המחיר בטח גם בגדר חלום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

eight + 8 =