יום חמישי , 20 ינואר 2022
ראשי » חדשות » פורד ברונקו 2020 – מידע נוסף
זה הצילום שפורד שחררה במאי. בנוסף גילינו מידע טכני - ואף מילה על היברידי או חשמל. צילום: FORD
זה הצילום שפורד שחררה במאי. בנוסף גילינו מידע טכני - ואף מילה על היברידי או חשמל. צילום: FORD

פורד ברונקו 2020 – מידע נוסף

רוני נאק

בכנס סגור לסוכניה בפלורידה – חשפה פורד את הפורד ברונקו החדש אשר עתיד להגיע לשווקים בסוף 2020. ממעט המידע שדלף החוצה אפשר לגלות כי לברונקו עתידה להיות צללית רבועה ועיצוב רטרו השואב השראה מהדור הראשון והאייקוני של הברונקו.

• חולמים על רכב חדש? עכשיו אתם יכולים!

הפיתוח של פורד ברונקו התעכב שנים רבות. 16 שנים מאז הוצג אב טיפוס ראשוני וכמעט שלוש שנים מאז שפורד הודיעה רשמית על ההחזרה של BRONCO לחיינו. כאשר בכל הזמן הזה מביטה הנהלת פורד בעיניים כלות כיצד JEEP עושה חיל והרנגלר שובר שיאי מכירות.


האימג' שפורד שיחררה הוא של הברונקו מכוסה בבד מלוכלך בבוץ – ותחתיו אפשר לזהות צללית רבועה, כנפיים מודגשות וגלגל ספייר תלוי על הדלת האחורית – דיפנדר סטייל. הדגם יוצע ככל הנראה בגרסאות של שלוש וחמש דלתות ועם גג ודלתות פריקים. פורד למדה מהטעויות של JEEP והשאירה את מראת הצד על קורה A.

הצפי הוא שיהיו שני מנועים: 2.7ל' אקובוסט עם 325 כ"ס ו-2.3ל' אקובוסט בהמשך. תיבת הילוכים ידנית עם 7 יחסי העברה או אוטומטית עם 10 הילוכים (זו האחרונה פותחה יחד עם GM). תהיה גם תיבת העברה שתאפשר הנעה אחורית או כפולה.

הנה הקונספט מ-2004. עדיין נראה רלוונטי אחרי כל השנים. צילום: פורד
הנה הקונספט מ-2004. עדיין נראה רלוונטי אחרי כל השנים. צילום: פורד

מידע נוסף צפוי יהיה להגיע בצורת רצף טיזרים ו"צילומי ריגול" מעייפים עד שהתמונה תתבהר. מצד שני נוכל לשמוח כי עד סוף 2020 נוכל – תיאורטית – לרכוש שלושה רכבי שטח אמיתיים: ג'יפ רנגלר, לנד רובר דיפנדר ו-פורד ברונקו. אף אחד מאלו לא במחיר עממי.

צפו גם בזה

מבחן דרכים לקסוס NX 350h

דור שני וכל חדש של רכב הפנאי המהודר מלקסוס. אותה נוסחה מוכרת בביצוע הרבה יותר טוב.לקסוס NX החדשה פרמיום עם צריכת דלק חסכונית, ביצועים טובים ופינוקים כבר מהבסיס

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *