יום חמישי , 24 ספטמבר 2020
ראשי » חדשות » ריינג' רובר ממוגן ירי
ריינגר רובר סנטינל - לעשיר החושש לבוכטות. צילום: JLR
ריינגר רובר סנטינל - לעשיר החושש לבוכטות. צילום: JLR

ריינג' רובר ממוגן ירי

תומר הדר

בשלב כלשהו זה קורה לכולם: עשיתם מספיק כסף כדי להיחשב לאוליגרכים, ואז יש מי שרוצה את הכסף שלכם, ולא בדרכים מנומסות, כמו למשל "תן לי כמה דולרים" , אלא יותר בכיוון של "תן לי כמה דולרים או שנפגע בך". טוב, למען האמת זה לא קורה לכולם, אבל למי שזה כן קורה מומלץ לנסוע ברכב שיכול להתמודד עם האנשים הרעים. לשם כך לנד רובר מציגה את ריינג' רובר SENTINEL – ריינג' רובר שמתוכנן באופן דומה לזה של סדרת ה"סקיוריטי" של אאודי (מה המצב ביבי) או רכבי ה"גארד" של ב.מ.וו – כלומר רכב שעוטה עליו כבר מהמפעל שיריון רציני וגם שדרוגים למערכת המתלים והבלימה כדי להתמודד עם תוספת המשקל.

ריינגר רובר סנטינל - לעשיר החושש לבוכטות. צילום: JLR
ריינגר רובר סנטינל – לעשיר החושש לבוכטות. צילום: JLR

הריינג' רובר SENTINEL , שמיוצר על ידי חטיבת SVO של לנד רובר מצויד במנוע בנפח 5.0 ליטרים המפיק 380 כוחות סוס, מספיק כדי להזניק את המשוריין הבריטי למהירות של 100 קמ"ש תוך 10.4 שניות ועד למהירות סופית של 193 קמ"ש – שאגב מוגבלת אלקטרונית עקב תוספת המשקל לרכב. לפי לנד רובר, ריינג' רובר SENTINEL מצויד בכלוב פנימי במפרט שלנד רובר לא ממש מפרסמת, שעמיד בפני ירי נשק קל וגם מטעני רסס.

• אם המחיר היה מפורסם באתר הישראלי הייתם יודעים שריינג' רובר משווק החל מ-1.25 מיליון שקלים

כדי להתמודד עם תוספת המשקל המכובדת, שלנד רובר לא ממש חושפת כדי שלא נדע את מפרט הביטחון של הרכב, לנד רובר כיילה מחדש את בקרת היציבות, תיגברה את הבלמים וגם הוסיפה מערכת RUN FLAT- כלומר הריינג' מסוגל לנסוע עם תקר. את יכולת השטח אגב לא הזניחו – לנד רובר מדגישה שה SENTINEL יודע גם לשחות, לפחות בעומקים סבירים, כלומר במים בעומק של כחצי מטר הוא לא יעצור.

צפו גם בזה

טויוטה לנד קרוזר 300 – חכו לזה

מיפן מגיעים פרטים נוספים על הלנדקרוזר הגדול - הוא לא מוותר על השטח, יקראו לו 300 ותהיה גרסה היברידית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

5 + fourteen =