יום שלישי , 16 יולי 2019
ראשי » מגזין » משאיות פורד בישראל
F MAX - משאית הדגל של פורד מגיעה לישראל בשותפות של דלק מוטורס ו-קומסקו DMC. צילום: פורד
F MAX - משאית הדגל של פורד מגיעה לישראל בשותפות של דלק מוטורס ו-קומסקו DMC. צילום: פורד

משאיות פורד בישראל

רוני נאק

הבוקר הודיעו דלק מוטורס וקומסקו על תחילת הפעילות המשותפת של יבוא משאיות פורד לישראל תחת חברת DMC (דלק מוטורס-קומסקו משאיות). הפעילות מסמנת את החזרה של משאיות פורד אשר נעדרו מהשוק המקומי מאז שאיווקו רכשה את חטיבת המשאיות בתחילת שנות ה-90'.

4142D - פול טריילר  של פורד מגיעה לישראל בשותפות של דלק מוטורס ו-קומסקו DMC. צילום: פורד
4142D – פול טריילר של פורד מגיעה לישראל בשותפות של דלק מוטורס ו-קומסקו DMC. צילום: פורד

משאיות פורד תגענה לישראל ממפעל fordotosan בתורכיה. מפעל משמעותי למדי אשר מייצר כ-450 אלף כלי רכב מסחריים ומשאיות בעיקר לשוק לאירופאי ומהווה מרכז הפיתוח והיצור של משאיות פורד בעולם. בהיצע מגוון רחב מאד של דגמים וגרסאות בטווח משקלים גדול וליישומים רבים – כולל גרסת מובילית שאופיינה במיוחד לשוק הישראלי.

ב-DMC שואפים להגיע לנתח של כ-25% מתוך שוק העומד על כ-3000 יחידות בממוצע שנתי של משאיות מעל ל-16 טונות. זו הפעם הראשונה שבה דלק מוטורוס (יבואנית רכבי מאזדה, פורד ו-ב.מ.וו) יוצאת במהלך רוחבי וחורגת מעולם המכוניות הפרטיות.

צפו גם בזה

דור חדש ומתקדם של מרצדס ספרינטר לראשונה עם הנעה קדמית, 9 הילוכים, מערכות בטיחות אקטיביות ופיקוד קולי - מדהימה. צילום: יח"צ

מרצדס ספרינטר 314

דור חדש ומרתק לרב המכר של מרצדס - הספרינטר - מציג פלטפורמת הנעה קדמית חדשה, טכנולוגיות סיוע לנהג - ויכולת משופרת לעשות יותר עבודה בפחות כסף

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

one × five =