יום ראשון , 5 יולי 2020
ראשי » חדשות » מותג רכב חשמלי חדש בישראל
GAC הסינית מגיעה לישראל עם ארסנל של דגמים חשמליים ויבואן חזק ומבוסס. צילום: GAC
GAC הסינית מגיעה לישראל עם ארסנל של דגמים חשמליים ויבואן חזק ומבוסס. צילום: GAC

מותג רכב חשמלי חדש בישראל


רוני נאק

אחרי חודשים – ואפילו שנים – שבהם יבואני הרכב עושים "קניות" בשוק הסיני ובעקבות המעבר להנעה חשמלית – דבר המבטל את אחד החסמים העיקריים שהיו לכניסת מותגי רכב סיניים לאר – וזה אומר עמידה בתקני זיהום אוויר, אנו מתבשרים על ההגעה הרשמית של מותג GAC לישראל.

GE3 GAC - פנאי שטח חשמלי. צילום: GAC
GE3 GAC – פנאי שטח חשמלי. צילום: GAC

"אוריון מוביליטי" (Orion Mobility), חברת בת חדשה של קבוצת יוניון (יבואנית טויוטה), מודיעה היום כי חתמה על הסכם ליבוא ושיווק דגמי מותג הרכב הסיני GAC  – ג'יי איי סי (Guangzhou Automotive Company) לישראל. בכוונת החברה להתמקד ביבוא הרכבים החשמליים של GAC. אוריון מוביליטי נערכת להשקת המותג כבר ברבעון הראשון של 2020.

AION GAC - משפחתית גדולה. צילום: GAC
AION GAC – משפחתית גדולה. צילום: GAC

ל – GAC מבחר רכבים במגוון קטגוריות פופולריות ובכלל זה דגמי SUV בגדלים שונים, דגמי סדאן וכן מיניוואנים. GAC שמה דגש (בלחץ הממשל הסיני) על פיתוח מואץ של רכבים חשמליים הכוללים גם מערכות בטיחות אקטיביות. כיום משווקים כלי הרכב של החברה בכ- 20 מדינות שונות בדרום אמריקה, אסיה והמזרח התיכון.

אולם התצוגה הראשון של GAC יוקם ברחוב יגאל אלון בתל אביב, ואת פעילותה בישראל יוביל דור פיקל, אשר צמח בקבוצת יוניון במגוון תפקידי ניהול בחברת לקסוס. פיקל: "אנו שמחים מאוד על שיתוף הפעולה עם GAC וגאים להיות נציגי ענקית הרכב הסינית בישראל. מצאנו שותפים החולקים איתנו חזון וערכים דומים של איכות, אמינות ושירותיות ותפיסה עקרונית השמה את הלקוח במרכז. סין היא המובילה העולמית בתחום הרכב החשמלי, והסכם זה הוא חלק משמעותי בהערכות האינטנסיבית של קבוצת יוניון לעידן הרכב החשמלי".

צפו גם בזה

חברת מילגם EV-Edge תקים 70 עמדות טעינה לרכב חשמלי בתל אביב

70 עמדות טעינה לרכב חשמלי יוקמו ברחבי תל אביב - הקץ לחרדת הטווח

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ten − 6 =