יום ראשון , 20 יוני 2021
ראשי » חדשות » מהדורה מיוחדת WILLYS של ג'יפ רנגלר החדש נחתה בישראל
פותח ג'יפ בשטח
מהדורה נדירה ומיוחדת של ג'יפ רנגלר - WILLYS - מגיעה לישראל עם מחיר מאד מעניין. צילום: JEEP

מהדורה מיוחדת WILLYS של ג'יפ רנגלר החדש נחתה בישראל

שטח

השם WILLYS מקושר לג'יפ לא פחות מ"רוביקון" או "גלאדיאטור" – זהו אחד השמות האיקוניים בעולם ה-4X4 והביא הרבה כבוד בשחרור אירופה מאימת הנאצים ובהמשך בכל מדבר, ג'ונגל ונקודת עימות שעל פני הגלובוס.

השנה JEEP מעשירה את הציע גרסאות ה-WRANGLER החדש עם סדרה 8 מהדורות מיוחדות ומוגבלות של הרנגלר ו-WILLYS היא אחת מהן. מה הסיפור של הדגם הזה מלבד לעורר רגשות פטריוטיים עזים? בגדול להביא יותר קשיחות ויכולת שטח.

תקריב ג'יפ גלגל
מהדורה נדירה ומיוחדת של ג'יפ רנגלר – WILLYS – מגיעה לישראל עם אבזור שטח מקורי כולל צמיגים קשוחים, מתלים מחוזקים ומיגון סף. צילום: JEEP

כך שיחסי ההעברה בסרנים נשמרו והם זהים לגרסאות הספורט והסהרה – יש אופציה לדיפרנציאל אחורי מוגבל החלקה, תיבת העברה עם LOW, צמיגי שטח, מיגוני סף מקוריים, פנסים ראשיים ופנסי ערפל LED גג בד, קרסי גרירה לפנים ומאחור, כניסה ללא מפתח, בקרת שיוט וכניסה ללא מפתח.

• לקבלת הצעת מחיר פרטית לג'יפ רנגלר

במיטב המסורת של ג'יפ הקבינה שטיפה עם שטיחים נתיקים ופתחי ניקוז מים. יש מולטימדיה עם מסך 5 אינץ' וגם מערכות בקרת משיכה ויציבות וכן מערכת בטיחות התראתית של מובילאיי.

תא נהג ג'יפ
מהדורה נדירה ומיוחדת של ג'יפ רנגלר – WILLYS. תא נהג מוכר עם ידית לתפעול הטרנספר ומולטימדיה עם ממשק מובייל. (גרסה ידנית שבצילום לא משווקת) צילום: JEEP

מגוון האופציות רחב מאוד כחלק מחבילות של שמע או נוחות ואלו כוללות מערכות מולטימדיה עם מסך גדול יותר ויותר רמקולים, פינוקים כמו מושבים וגלגל הגה מחוממים, חבילת גרירה ועוד קטלוג עשיר במיוחד של MOPAR לשיפור העמידות בכל תנאי השטח ומזג האוויר, שיפור חווית הנסיעה, מגוון רחב של סייענים לחניה, הגבלת מהירות במורד ועוד.

תקריב פנסים
מהדורה נדירה ומיוחדת של ג'יפ רנגלר – WILLYS – מגיעה לישראל עם פנסי LED, שבכה בשני גוונים לצד חבילת אבזור עשירה. .צילום: JEEP

היצע המנועים עומד על בנזין V6 בנפח 3.6ל' עם 285 כ"ס או טורבו-בנזין, 4 ציל' בנפח 2.0ל' עם תפוקה של 270 כ"ס. בשני המקרים הורדת הכוח היא עם תיבת הילוכים אוטומטית עם 8 הילוכים כאשר לתיבת ההעברה יש מצבי הנעה אחורית, הנעה כפולה והנעה כפולה עם LOW לשטח. ל-WILLYS  יחסי ההעברה הארוכים יותר 3.45:1 – אשר מאפשרים נסיעה מהירה וחסכונית יותר על הכביש.

• אל תפספס את ההזדמנות לנהוג במהדורה מיוחדת של ג'יפ רנגלר

כמו הרנגלרים האחרים גם ג'יפ רנגלר וויליס מגיע בגרסה קצרה או בגרסת אנלימטד ארוכה ועם 5 דלתות.

ג'יפ רנגלר וויליס מגיע לישראל על ידי אוטומקס ביבוא מקביל

המחירים:

– ג'יפ רנגלר וויליס קצר החל ב-309,900 שקלים

– ג'יפ רנגלר אנלימטד וויליס ארוך. החל ב-339,900 שקלים

סוגר מאמר ג'יפ
מהדורה נדירה ומיוחדת של ג'יפ רנגלר – WILLYS – החל ב-309,900 שקלים.צילום: JEEP

צפו גם בזה

מבחן דרכים אופל גרנדלנד X פלאג-אין

עוצמה, טווח וחסכון חשמליים בתוך חבילה תכליתית נטולת שטיקים אבל מלאה בטריקים נפלאים. אופל גרנדלנד X היברידי נטען חזק ומאובזר ובעיקר מאד נוח

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *