יום רביעי , 25 נובמבר 2020
ראשי » חדשות » סמל"ת מקימה חטיבת דיגיטאל
פותח ידיעה טנדר בבוץ
RAM החדש אחד ממנועי הצמיחה של קבוצת סמלת שעושה שינוי ארגוני. צילום: דודג'

סמל"ת מקימה חטיבת דיגיטאל

שטח

מדובר סמלת נמסרה ההודעה הבאה:

דני איטליאנו, אשר משמש מנכ"ל חטיבת הפרימיום של הקבוצה, ימונה למשנה מנכ"ל סמלת וירכז תחתיו את פעילות מכירת מותגי הרכב הפרטי (סובארו, פיאט) ופעילות מותגי רכבי הפרימיום (Jeep, אלפא רומיאו, אבארט, קרייזלר, דודג') לצד ניהול מכירת רכב היוקרה (פרארי ומזראטי).

דני איטליאנו
דני איטליאנו. ינהל את כל תחום המכירה בסמלת. צילום: יוסי אלוני

אסף אבישר, המשמש מנכ"ל חטיבת הרכב הפרטי, ימונה אף הוא למשנה למנכ"ל סמלת ,יקים וינהל את חטיבת השיווק והדיגיטל של הקבוצה לצד ניהול מוקד המכירות של הקבוצה ומועדוני הלקוחות. בנוסף ימשיך אסף לנהל ולרכז את פעילות יפנאוטו.

אסף אבישר
אסף אבישר. יקים חטיבת דיגיטל חדשה צילום: אורטל בן יוסף

מנכ"ל קבוצת סמלת, שי פלדמן ציין:  "השינויים הינם מהלך ארגוני משמעותי שיאפשר לחטיבות החדשות, יחד עם כלל הקבוצה, לפעול יחד בסינרגיה על מנת לבנות תהליכי מכירה מתקדמים, ליווי מסע לקוח וחוויית לקוח מותאמים אישית למשך כל החיים. מטרת השינוי הארגוני הוא בניית חברה ממוקדת ומקצועית שתהווה בסיס איתן לצמיחה, תיתן מענה ברמה גבוהה לצרכי הלקוחות, ותדע להגיב במהירות לשינויים ולמגמות עתידיות בעולם הרכב ובעולמות משיקים. חטיבת השיווק והדיגיטל שאנו מקימים תנצל את עוצמת כלל האייקונים והמותגים הייחודיים של הקבוצה ותקים מחלקות ייעודיות ומקצועיות  כדי להצעיד אותנו קדימה, מתוך מחויבות להפוך לקבוצה מובילה בתחום הדיגיטל, ה-BIG DATA ומועדוני הלקוחות. חטיבת הרכב הפרטי והיוקרה החדשה תפעל כגוף מוביל, תוך מקסום הידע הרב שנצבר בחברה".

 

צפו גם בזה

רשמי! רוביקון V8!

33 שנים אחרי ה-CJ, ג'יפ מכניסה מנוע עצום לתוך הרוביקון - צפו למחיר גבוה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

18 − twelve =