יום ראשון , 29 נובמבר 2020
ראשי » חדשות » לקסוס RX חדש החל ב-349,990 שקלים
לקסוס כחול סטאטי חזית
לקסוס RX מגיע לישראל בין חיזוקי השלדה לעדכוני מערכת ההנעה יש גם שיפור של חווית הנסיעה. צילום: לקסוס

לקסוס RX חדש החל ב-349,990 שקלים


רוני נאק

LEXUS אחד ממותגי הפרימיום הלא-גרמניים המצליח ביותר בישראל מביא הבוקר לשוק הרכב הישראלי את הדור החדש של רכב הפנאי שטח הגדול שלו: לקסוס RX. במידה רבה הדגם אשר "עשה" את לקסוס בעולם וגם הצליח בצורה לא מבוטלת גם אצלנו בזכות גרסאות הנעה היברידיות, איכויות גבוהות, חווית נסיעה עילית ואמינות יוצאת דופן. עתה הדור המעודכן מתעלה על זה עם שלדה מחוזקת המיוצרת בטכניקות מתקדמות ומציעה קשיחות מבנית טובה יותר וגם מערכות מתלים משופרות אשר מחדדות את התנהגות הכביש מבלי להתפשר על הנוחות. בסיס הגלגלים נותר ללא שינוי על 279 ס"מ.

תא נהג לקסוס חדש כחול
לקסוס RX מגיע לישראל עם שוס! ממשק קארפליי ואנדרואיד אוטו. מסך מולטימדיה מוגדל מאד. צילום: לקסוס

לגבוי המכאניקה יש גם מערכת סיוע אקטיבית לעזרה בפניות המבטלת תת-היגוי (הנטיה של המכונית להרחיב את רדיוס הפניה) באופן נשלט – זאת בנוסף לקיומה של הגרסה העדכנית של סוויטת מערכות הבטיחות האקטיביות של לקסוס עם בקרת שיוט אדפטיבית, בלימת חירום אוטונומית, שמירת נתיב אקטיבית ועוד.

לקסוס כחול חולף רוכב אופניים על כביש
לקסוס RX מגיע לישראל עם מערך בטיחות אקטיבי מלא. החל ב- 349,990 שקלים. צילום: לקסוס

בתחום ההנעה יש בהיצע שתי גרסאות: 2.0ל' טורבו 4 ציל' עם 238 כ"ס ו-35 קג"מ, והיברידית עם בנזין V6 ותפוקה משולבת של 313כ"ס ו-33.5 קג"מ.

להורדת המפרט המלא של לקסוס RX

עדכוני המרכב שינו לא רק את המראה אלא גם שיפרו את מקדם הגרר האירודינאמי – שזה אומר חסכון משופר בדלק בשיוט בינעירוני ופחות רעשי רוח. בפנים יש עיצוב עדכני וגם מערכת מולטימדיה עצום במידה של 12.3 אינץ' וגם – החזיקו חזק – ממשק קארפליי ואנדרואיד. חובבי השמע – כי בלקסוס שומעים רק קלאסית – ישמחו לגלות מערכת של פיוניר עם 12 רמקולים וסאב-וופר. שינויים במבנה המושבים משחרר יותר מרווח לרגליים ליושבים מאחור.

לקסוס כחול מאחור על רקע ווילות
לקסוס RX מגיע לישראל והוא אבולוציה של הקיים. החל ב-349,990 שקלים. צילום: לקסוס

בהיצע חמש גרסאות שונות של לקסוס RX: רמות איבזור לקצ'רי או פרימיום ועם שני מנועים. בנוסף גם גרסת ה"LONG" ממשיכה עם 7 מושביה. המחיר מתחיל ב-349,990 שקלים ועד 479,990 שקלים לגרסת לונג ברמת איבזור פרימיום.

צפו גם בזה

איסוזו דימקס 2021. קשיחות מוגדרת מחדש

קשוח יותר , עם יכולת לשאת משקלים כבדים יותר, בטיחותי יותר ומצויד הרבה יותר. אם לא דיי בכך, הוא מגיע עם גיבוי של אחריות ארוכה יותר ונוחות של מרווחי טיפולים רחוקים. להפתעה בשוק הטנדרים קוראים איסוזו די מקס החדש!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ten − 4 =