יום שבת , 25 מאי 2019
ראשי » אביזרים לשטח » המצלמה הטובה בעולם?

המצלמה הטובה בעולם?

ניקון D800 החדשה. ניקון מקצועית חדשה תצא למכירה במרץ הקרוב. המחיר כ-3300 דולרים בארה"ב. צילום: NIKONזה כבר ממש לא סוד שעולם הצילום עבר מהפך של ממש בזכות הדיגיטאציה. אולם, בעוד אנו – כצרכנים, נהננו מהשיחרור בתלות בסרטי צילום והעולם נשטף במצלמות זולות ואיכותיות, דווקא הצלמים המקצועיים נהנו פחות. למעשה, רק בדור המצלמות האחרון התחלנו לראות איכות ודיוק כפי שהיו נהוגים בעידן הפילם.

עם איזה אוטו הכי כדאי לנסוע לצלם כלניות?

עכשיו מגיעה NIKON ומרעידה את אמות הסיפים עם קפיצת מדרגה נוספת של הצילום הדיגיטאלי אשר משאירה דור שלם של מצלמות דיגיטאליות הרחק באבק. ה-D800 מציעה בראש פורמט בינוני בזכות חיישן CMOS עצום מידות ורזולוציה מהממת של 36.3 MP. פריים יחיד של ניקון כזו – במצב RAW – שוקל משקל עצום של 70 מגה בייט. כדי לטפל בכזו כמות של מידע מצויידת D800 במעבד חדש וחזק אשר מסוגל לצלם עד ארבע פריימים בשניה ברזולוציה מלאה!

כדי להבטיח שכל צילום יהיה שווה משהו תוכלו לצפות דרך מסך אחורי גדול במידה 3.2 אינץ' ודרך לא פחות מ-52 נקודות מיקוד ומדידה מאפשרות דיוק ברמה שלא הכרנו עד עתה במצלמה מקצועית.

אחד השימושים הנפוצים של מצלמות סטילז איכותיות הוא צילום ווידאו. NIKON לא הייתה עיוורת גם לשוק הגדל הזה ו-D800 מצויידת כאן להפליא. המצלמה מסוגלת לצלם ווידאו באיכות שידור וברזולוציה גבוהה 1920X1080 בקצב של בין 24 ל-30 פריימים בשניה. יש בה שקע ייעודי למיקרופון וממשק אלחוטי לאוזניות. תוכלו כמובן להשתמש בכל מערך העדשות של ניקון מסדרות DX ו-AF-S ועולם עצום של אביזרים היקפיים לתמיכה בצילום הווידאו.

ניקון D800. המצלמה מסוגלת לצלם ווידאו באיכות שידור ברזולוציה גבוהה וכן להקליט סאונד משובח. צילום: NIKON

בשלב זה ניקון D800 עדיין אינה נמכרת בפועל. תוכלו לבצע הזמנה מוקדמת בארה"ב במחיר של 3,000 דולרים ל-D800 ו-3,300 דולרים עבור D800E המצויידת במסנן מיוחד ומיועדת לצלם המבלה את עיקר זמנו בפורמט RAW.

צפו גם בזה

שעון שטח אנדרואיד מ-CASIO. סופסוף שעון אנדרואיד שלא נראה חנוני ומתאים גם בשבילנו! צילום: קסיו

שעון אנדרואיד לשטח של CASIO

קסיו מציגה שעון אנדרואיד עם נטייה לשטח ועמידות בתקנים צבאיים

One comment

  1. מצלמה מדהימה !
    מומלץ מאוד לכל צלמי הבוקים או צלמי ארועים או חובבי טבע – שיוכלו לצלם .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

three × 4 =