יום ראשון , 24 אוקטובר 2021
ראשי » חדשות » צמיגי שטח על ה-RADAR
צמיגי ראדר
צמיג שטח חדש בישראל RADAR RENEGADE RT במחיר של 500 שקלים כולל הרכבה לצמיג. צילום: יח"צ

צמיגי שטח על ה-RADAR


שטח

ב.מ.ב – יבואנית צמיגי GOODYEAR ומותגי צמיגים נוספים – הודיעה כי החלה לשווק בישראל צמיג שטח חדש מתוצרת טיוואן תחת מותג RADAR. ובכן עתה מושקים אצלנו צמיגי השטח של RADAR, ה-Renegade RT+ החדשים. צמיגים אלו תוכננו להעניק אחיזה בכל תנאי השטח לצד נוחות ואחיזת כביש טובים מאוד. על הכביש, הצמיג מעניק התנהגות כביש בטוחה, תנועה שקטה ונסיעה חלקה. בשטח משפר את היכולת להגיע להתמודד עם אתגרי עבירות ואחיזה בקרקע כמו הטובים שבצמיגי ה-MT.

צמיג שטח חדש בישראל RADAR RENEGADE RT במחיר של 500 שקלים כולל הרכבה לצמיג. צילום: יח"צ

ה-Renegade RT+ הוא צמיג קשוח בדיוק כמו שהוא נראה ותוכנן להציע את הטוב מכל העולמות – אחיזת כביש ונוחות של צמיג AT לצד קשיחות ועמידות של צמיג MT. מבנה הסוליה מסייע בפינוי בוץ, מונע היתפסות של אבנים, תוכנן לפיזור לחצים וחלוקת משקל אופטימליים ועיצוב דופן שמסייע לחדור דרך בוץ.

צמיג השטח RADAR Renegade RT+ ישווק בחנויות צמיגים בפריסה ארצית במגוון רחב של מידות לרכבי שטח מודרניים ומהעבר, כולל מידות שנעלמו משוק הצמיגים בישראל, לדוגמה 265/70R16. מחירו יחל ב-500 שקל ליחידה כולל התקנה.

צפו גם בזה

טסלה סייברטראק – לאן נעלמו המפרטים?

טסלה מעלימה את המפרטים והמחירים של הטנדר החשמלי מהאתר ומעלה עמוד שמציין שיהיה עליכם לחכות עוד. המתחרים כבר מעלים שלדות לכבישים. tesla cybertruck

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *