יום רביעי , 6 יולי 2022
ראשי » חדשות » סובארו אאוטבק חדש החל ב-229,900 שקלים
דור חדש לסובארו אאוטבק בישראל. החל ב-229,900 שקלים. צילום: SUBARU

סובארו אאוטבק חדש החל ב-229,900 שקלים

רוני נאק

סמלת יבואנית סובארו החלה היום לשווק את הדור החדש של סובארו אאוטבק. דגם שהוא בלב מותג סובארו ובין הקרוסאוברים הראשונים שהגיעו לשווקים לפני כ-26 שנים. כמו הסובארו XV והסובארו פורסטר המצויין, נהנה גם האאוטבק מהפלטפורמה הגלובאלית החדשה של היצרנית, פלטפורמה הנותנת לרכב חוזק מבני משופר מאד תוך הפחתת משקל והתייעלות אנרגטית. הפלטפורמה המוצקה גם בעלת תכונות בטיחות משופרות אשר משתקפות היטב בתוצאו המרשימות של מבחני הריסוק האחרונים. בין אם באינטגרציה של מערכות סיוע ובטיחות אקטיביות מתקדמות, EYESIGHT זוכת הפרסים של סובארו והיכולת להגן על היושבים בתאונות. סובארו אאוטבק קבעה את הדירוג הגבוה ביותר במבחני הריסוק NCAP.

דור חדש לסובארו אאוטבק בישראל. זיהוי נהג והתאמת הגדרות לחמישה נהגים שונים. צילום: SUBARU

מערכת ההנעה היא מנוע בוקסר 2.5ל' מהדור האחרון המפיק 170 כ"ס ו-25.7 קג"מ. העברת הכוח היא לכל הגלגלים, 4X4 ללא תוספת מחיר זוכרים?, דרך תיבת הילוכים אוטומטית-רציפה בעלת חלוקה ווירטואלית ל-8 הילוכים. בפעולתה היא מדמה תיבת הילוכים פלנטרית עם 8 הילוכים ומציעה טווח הילוכים נרחב יותר ויחסי העברה קצרים יותר וארוכים יותר בקצוות. דף הנתונים מלמד על 10.2 שניות ל-100 קמ"ש ומהירות מירבית של 193 קמ"ש. צריכת הדלק המשולבת הרשמית היא 11.6 קילומטרים לליטר.

דור חדש לסובארו אאוטבק בישראל. מבחר של שלושה ריפודי עור שונים. צילום: SUBARU

לא רק המרכב בעל עיצוב חדש אלא גם הקבינה שבמרכזה מסך מולטימדיה עצום בממדים של 11.6 אינץ'. לממשק יכולת לקבל CARPLAY ו-אנדרואיד אוטו ויש גם מערכת שמע מקורית פרמיום מבית הרמן-קרדון הנחשבת עם 11 רמקולים וגם סאב-וופר. בין החידושים המעניינים היא מערכת זיהוי פנים (המתבססת על ניטור עייפות נהג) המאפשרת לשמור בזיכרון הגדרות ל-5 נהגים שונים בעולמות של השמע, כיוון מושבים ומראות והעדפות בקרת אקלים וחימום.

דור חדש לסובארו אאוטבק בישראל. דלת תא מטען חשמלית בגרסה הבכירה. צילום: SUBARU

בצד השטח מצויד סובארו אאוטבק החדש ב-XMODE עם שני מצבי שטח המשנה את העברת הכוח, בקרת המשיכה, יחסי ההעברה והמצערת בהתאם לסוג הקרקע שנבחר על ידי הנהג. מרווח גחון של 21.3 ס"מ וחישוקי 18 אינץ' מאפשרים נהיגת שטח רגועה. לאותן הרפתקאות לילות תשמחו לגלות שיש פנסי LED מקוריים מלאים, גג שמש בגרסה המפוארת ועוד פינוקים כמו שמשות כהות, דלת תא מטען חשמלית, ריפודי עור ועוד.

בהיצע שתי גרסאות:

  • סובארו אאוטבק LIMITED במחיר של 229,900 שקלים
  • סובארו אאוטבק LUXURY במחיר של 254,900 שקלים

צפו גם בזה

מבחן דרכים סוזוקי S-Cross

עדכון עמוק, על פני השטח, לרכב הפנאי מסוזוקי מתווסף ליחידת הנעה מוכרת, חבילת בטיחות אקטיבית ושומר על הטעם המוכר של המוצר והמחיר? סוזוקי S-CROSS מתעדכן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.