יום שני , 6 אפריל 2020
ראשי » חדשות » פולקסוואגן אמארוק – רכב הסיוע הרשמי של דקאר 2012
טנדר פולקסוואגן אמארוק 4X4. שנה שלישית ברציפות שפולקסוואגן מספקת את רכבי הסיוע למירוץ השטח הקשה בעולם - ראלי דקאר. צילום: VW

פולקסוואגן אמארוק – רכב הסיוע הרשמי של דקאר 2012

http://www.rasta4x4.co.il/?langId=1

טנדר פולקסוואגן אמארוק 4X4. שנה שלישית ברציפות שפולקסוואגן מספקת את רכבי הסיוע למירוץ השטח הקשה בעולם - ראלי דקאר. צילום: VW

חטיבת הכלים המסחריים בפולקסווגן מספקת זו השנה השלישית את רכבי הסיוע הרשמיים של מארגני מרתון דקאר: ASO.

40 כלי רכב, מתוכם כ-30 טנדרים מדגם אמארוק נשלחו לארגנטינה לטובת בקרה ושליטה על אירוע השטח הגדול והמורכב בעולם. במהלך המירוץ יתמודדו הטנדרים עם אותו תוואי שטח ותנאי קשים אשר יעמדו בפני מתחרי הראלי – בהם גם צוות ישראלי: הלל סגל ורז היימן. ואלו יהיו אתגרים לא פשוטים: 9,000 קילומטרים של חום כבד ביום, קור מקפיא בלילות, מעברי הרים אלפי מטרים מעל לפני הים, סלעים, ים של חולות טובעניים ומרחבי טרשים של המדבר הגבוה בעולם.

אם לא פולקסוואגן אמארוק אולי בא לכם טנדר 4X4 אחר?

זאת, על רקע הודעתה של פולקסוואגן שלא תשתתף באופן רשמי כמתחרה בראלי – אחרי שנים שבהן שלטה ללא עוררים במירוץ. הסיבה הרשמית – הפניית התקציב לזירת הראלי העולמי – WRC.

גם אנו – בני ישראל- נוכל להתרשם מהטנדר אמארוק כשיגיע לישראל. לפי צ'מפיון יבואנית פולקסוואגן, הטנדר אמארוק יגיע לישראל ברבעון השני של 2012. האמארוק מצויד מנוע טורבו דיזל בנפח 2.0ל' ומפיק כ-160 כ"ס באמצעות שני מגדשי טורבו. מחירו ההתחלתי צפוי להיות כ-160 אלף שקלים.

צפו גם בזה

סדנת שיפורי 4X4

הכירו את סדנת PREDATOR

אז אמריקה נמצאת בהסגר. ביג דיל. זה יעבור. בינתיים הנה קצת פורנו 4X4 מסדנת PREDATOR

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

one × five =