יום רביעי , 22 ינואר 2020
ראשי » חדשות » קנו לנד רובר טוסו לאנגליה
קנה ריינג' רובר - כנס לבוץ! נסיעה לקורס נהגה מתקדם באנגליה לכל הרוכש לנד רובר או ריינג' רובר בימי המכירות. צילום: LAND ROVER
קנה ריינג' רובר - כנס לבוץ! נסיעה לקורס נהגה מתקדם באנגליה לכל הרוכש לנד רובר או ריינג' רובר בימי המכירות. צילום: LAND ROVER

קנו לנד רובר טוסו לאנגליה

בשלושת ימי המכירות שתקיים לנד רובר בשבוע הבא – בין ה-10 ל-12 לספטמבר יוצאו למכירה כל דגמי לנד רובר וריינג' רובר במחירים "מיוחדים".

בנוסף חברת המזרח תעניק לכל הרוכש רכב במסגרת אירוע המכירות המיוחד מתנה של פעם בחיים הכוללת: נסיעה  ל "LANDROVER EXPERIENCE" באנגליה עם טיסות ואירוח על חשבון החברה, נסיעה במסלולי ניסוי של חברת לנדרובר, ביקור במפעל ונהיגה במסלולי אקסטרים מיוחדים.

רמי וקסמן, סמנכ"ל שיווק חברת המזרח: "חברת המזרח מקיימת  במהלך השנה  אירועי מכירות גדולים, המאפשרים לקהל הרחב להיחשף לדגמי המותג וליהנות ממחירים מיוחדים ומהטבות אטרקטיביות וחד פעמיות. האירועים הללו הם הזדמנות מצוינת עבור החברה להיטיב עם לקוחות קיימים ולהזמין את הציבור הרחב להצטרף לחוג לקוחותינו. הפעם אנחנו רוצים להעניק ללקוחותינו, חוויה של פעם בחיים ולפנק אותם בנסיעה לאנגליה, עם טיסה ואירוח מלא במתנה מאיתנו, במטרה שבנסיעה ילמדו הלקוחות להכיר את המותג לנדרובר, דרך נהיגה במסלולים מיוחדים, בליווי מדריכים מוסמכים של לנדרובר ובמקומות מרהיבים באנגליה".

מבחן רכב לנד רובר דיסקברי 4

למסלול טיול עם לנד רובר דיסקברי 4

צפו גם בזה

דיפנדר קופץ באוויר

לנד רובר רוכשת את סדנת BOWLER

לנד רובר מוסיפה סדנת שיפורים לחטיבת svo

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

14 + 1 =