יום חמישי , 29 יולי 2021
ראשי » טרקטורונים » כלי השטח המעודכנים של CFM עדיין שומרים על יתרון המחיר
רכב השטח הבכיר בהיצע של CFM רק 89 אלפי שקלים. צילום: יח"צ

כלי השטח המעודכנים של CFM עדיין שומרים על יתרון המחיר

רוני נאק

עופר אבניר הציגה דגמים מעודכנים/חדשים של רכב הפנאי שלה ZFORCE ושל הטרקטורונים CFORCE באירוע שהתקיים אתמול בכרמל. 

עם נוסחה המציעה איכות יצור טובה, חבילות אבזור עשירות ואפילו עיצוב ייחודי ומושך וכל זה במחיר מאד אטרקטיבי המאפשר הנגשה של כלי שטח רבי יכולת לקהל רחב ביותר. כך שבמחיר של 88,950 שקלים תקבלו את ה-z Force 1000 sport. רכב שטח דו-מושבי עם מנוע V-טווין המפיק 79 כ"ס, מתלים נפרדים ובולמי גז מתכוננים, הנעה כפולה, נעילת דיפ', חישוקי אלומיניום, פנסי LED ועוד רשימת אבזור ארוכה בה תמצאו כננת מקורית, שקעי USV ו-12V ועוד.

הטרקטורון הבכיר בהיצע – זוכה מכרז מנהל הרכב הממשלתי. צילום: יח"צ

עבור 63,950 שקלים תוכלו לרכב על C Force 850 XC. זוכה מכרז של מנהל הרכב הממשלתי. עם מנוע המפיק 63 כ"ס, תגבור חשמלי להיגוי, הנעה כפולה, חישוקי גלגלים גדולים 14 אינץ', לוח מחוונים דיגיטלי, פנסי LED ועוד אבזור רב, כמו כננת מקורית סטנדרטית, זהו כלי רב יכולת המתאים למסעות שטח ארוכים.

עם 40 כ"ס גרסת ה-625 טורינג מתאימה למסעות ארוכים. צילום: יח"צ

51,950 שקלים תרדו מעט בנפח המנוע ל-C Force 625 touring. טרקטורון מעוצב מאד עם מנוע של 40 כ"ס, שלדה מאורכת המתוכננת לספק נוחות לשניים. יש הגה כוח חשמלי, מגיני ידיים, תאורת LED, כננת 3000 ליברות ועוד אבזור רב. בהחלט אחת הדרכים הנגישות יותר לחוות את השטח.

 

 

צפו גם בזה

מבחן דרכים סוזוקי ויטארה הייבריד

עדכון מראה מינורי, שילוב של מערכות בטיחות אקטיביות וגם מערכת היברידית קלילה שמורידה את דירוג הזיהום. סוזוקי ויטארה נותנת פוש. האם זה מספיק מול תחרות מצויינת?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *