יום שני , 20 מאי 2024
שני דגמים חדשים של פולריס RZR הגיעו לישראל עם יותר יכולת ואבזור. צילום: פולריס

דור חדש של RZR הגיע לישראל


רוני נאק

ד.ל.ב מוטורס ספורט, יבואנית פולריס ו-KTM הציגה אתמול שני דגמים חדשים ומלהיבים של ה-RZR – חלוץ קטגוריית הסייד-ביי-סייד.

להלן ההודעה המלאה:

ד.ל.ב מוטוספורט, יבואנית רכבי הפנאי מבית POLARIS, משיקה בישראל שני דגמים חדשים במשפחת ה-RZR, את ה-TURBO R ואת ה-PRO R הייחודיים, אשר קובעים רף חדש של יכולות והנאה בכל תנאי השטח. שני דגמים אלה הם החזקים והמתקדמים ביותר מסוגם אשר יוצרו על ידי פולריס והם מצוידים במיטב הטכנולוגיה כדי להעניק את חוויית הנהיגה המהנה ביותר בקבוצה. שני דגמים אלה מעלים את רף הביצועים, השליטה וההנאה, כאשר ה-RZR PRO R מצויד במנוע האטמוספרי החזק ביותר אותו ייצרה פולריס. לזה ארבעה צילינדרים, נפח של 2.0 ליטר והספקו מעפיל לכדי 225 כ"ס! מה שהופך אותו לכלי הרכב החזק ביותר מסוגו בשטח. דגם זה בנוי סביב שלדה אחודה, עם כלוב התהפכות מלא, נועל ג'נטים מחוזקים ונתמך על ידי זרועות A חזקות ביותר. גם ה-RZR PRO R וגם ה-RZR TURBO R מציעים יציבות מדהימה הודות לרוחב של 74 אינץ' ולשימוש במערכת המתלים האקטיבית המתקדמת ביותר, ה-DYNAMIX DV. מערכת מתלים אקטיבית זו מתאימה את פעולות השיכוך של המתלים באופן עצמאי בהתאם לתנאי השטח ומציעה את השיכוך המעיל ביותר לכל מצב. שני דגמים אלה יציעו שלל תוספות, אבזור ושדרוגים אשר יאפשרו לרוכשים לבצע מגוון התאמות אישיות לרכבם.

שני דגמים חדשים של פולריס RZR הגיעו לישראל עם יותר יכולת ואבזור. צילום: פולריס

RZR TURBO R

      ה-RZR TURBO R מציע ביצועי קצה ויכולות התנהגות ועבירות גבוהים במיוחד, כבר ברגע הראשון, הודות לרוחב של 74 אינץ', שלדה אחודה חזקה במיוחד, מתלים ארוכי מהלך אקטיביים (DYNAMIX DV), חישוקי 15 אינץ' הנועלים צמיגי שטח גדולים ומנוע מוגדש שמפיק 181 כ"ס. מערך המתלים מבוסס על זרועות A חזקות במיוחד, מוטות מייצבים מעובים ובולמי FOX 3.0 Live valve X2 המקנה לו מהלך עצום של 27 אינץ' מלפנים ו-28 אינץ' מאחור, כדי להתגבר על כל מכשול בשטח. כוחו של ה-RZR TURBO R מגיע ממנוע טווין מקבילי בנפח 925 סמ"ק המפיק 181 כ"ס. מנוע זה מציע לא רק הספק גבוה ביחס לנפחו, אלא גם זמינות כוח מדהימה כבר מסל"ד נמוך, שמאפשרים מחד, זחילה במהירויות נמוכות לצורך מעבר בשטח טכני במיוחד וכן כוח מתפרץ חזק כדי להאיץ למהירויות גבוהות במיוחד.

שני דגמים חדשים של פולריס RZR הגיעו לישראל עם יותר יכולת ואבזור. צילום: פולריס

שלדת ה-TURBO R  בנויה כולה מחלק אחד ואליה מרותך כלוב התהפכות מלא ויחד יוצרים קשיחות מבנית ועמידות גבוהות מאוד. רוחב של 74 אינץ' מקנה יציבות אדירה בפניות ובזוויות הטיה משמעותיות ובסיס גלגלים של 96 אינץ' בגרסת ה-2 מושבים ו-125 אינץ' בגרסת ה-4 מושבים מקנים לדגם זה יכולת פניה מרשימות במיוחד עם רדיוס סיבוב קטן. בהתאם לגרסה, ה-TURBO R יציג גם את מערכת המתלים האקטיבית, DYNAMIX DV אשר מציעה ארבעה מצבי שיכוך לבחירת הנוהגים וכן את היכולת להתאים באופן עצמאי את שיכוך המתלים בהתאם לתנאי השטח. זה כמובן לא הכל, שכן דגם זה משלים את החבילה עם מערכת RIDE COMMAND שמעניקה לנהג שליטה מקסימלית על הנסיעה, מערכת שמע איכותית מבית Rockford Fosgate וכן מושבי באקט מתכווננים וחגורות 4 נקודות לבטיחות מרבית.

שני דגמים חדשים של פולריס RZR הגיעו לישראל עם יותר יכולת ואבזור. צילום: פולריס

מחירים:

  • RZR TURBO R דו-מושבי, ספורט: החל מ-196,900 שקל
  • RZR TURBO R דו-מושבי, פרימיום: החל מ-209,900 שקל
  • RZR TURBO R דו-מושבי, אולטימייט: החל מ-227,900 שקל
  • RZR TURBO R ארבעה מושבים, ספורט: החל מ-214,900 שקל
  • RZR TURBO R ארבעה מושבים, פרימיום: החל מ-229,900 שקל
  • RZR TURBO R ארבעה מושבים, אולטימייט: החל מ-249,900 שקל

 

RZR PRO R

      ה-RZR PRO R תוכנן מהמסד ועד הטפחות כדי להעניק את המקסימום בכל הקשור לנהיגת שטח מהירה. דגם זה תוכנן מדף חלק לגמרי ונבנה סביב המנוע החזק ביותר שפולריס נעזרה בו כדי להניע רכב שטח SBS מסוגו. לזה 4 צילינדרים ונפח של 2.0 ליטר ללא שימוש במגדשים מכל סוג כדי לייצר הספק אדיר של 225 כ"ס. הודות לשימוש במצמד חזק ורצועת היניע מעובה ומחוזקת, הכוח עובר אל הגלגלים באופן מידי ומייצר תאוצה מדהימה. שלושה מצבי מתלים לבחירה: SPORT, ROCK, RACE יתאימו את אופן קבלת הכוח בהתאם לצורכי הנוהגים ותנאי השטח ויבטיחו זמינות ויעילות מקסימליים.

שני דגמים חדשים של פולריס RZR הגיעו לישראל עם יותר יכולת ואבזור. צילום: פולריס

כדי לנצל את התפוקה העצומה הזו, פולריס תכננו שלדה חדשה לגמרי שבנויה יחד כמקשה אחת עם כלוב התהפכות מובנה, התקינו בה מערך זרועות מעובות מאוד, חיזקו את כל מערכת העברת הכוח והקירור לרצועה, בחרו במתלים חסרי תחרות ויחד הם מעניקים קשיחות מבנית ורף יכולות מהגבוהים ביותר בתעשיה, אשר מאפשרים לנוהגים לקחת את ה-RZR שלהם אל הקצה ובחזרה. מפסק גלגלים ברוחב של 74 אינץ' מבטיח יציבות מרבית בכל תנאי הנהיגה בולמי MaxLink 29 המבוקרים 200 פעמים בשניה על ידי מערכת ה-DYNAMIX DV החדשנית, יטרפו כל מכשול שיעמוד בפניהם הודות לכיול אוטומטי לשיכוך והכיווץ של הבולמים. כל זאת כמובן תחת ניצוחה של מערכת ה-Ride Command המתקדמת אשר מקנה לנוהגים שליטה מלאה על כל מערכות ה-RZR, מתפוקת המנוע, דרך עבודת המתלים והניווט ואף מערכת השמע האיכותית מבית Rockford Fosgate.

שני דגמים חדשים של פולריס RZR הגיעו לישראל עם יותר יכולת ואבזור. צילום: פולריס

 

מחירים:

  • RZR PRO R דו-מושבי, פרימיום: החל מ-237,700 שקל
  • RZR PRO R דו-מושבי, אולטימייט: החל מ-257,900 שקל
  • RZR PRO R ארבעה מושבים, פרימיום: החל מ-265,900 שקל
  • RZR PRO R ארבעה מושבים, אולטימייט: החל מ-276,900 שקל

Check Also

הצ'יף מגיע לישראל

אופנועי אינדיאן פותחים אולם תצוגה חדש ומרשים בתל אביב וגם משיקים שלוש גרסאות חדשות ומאד מלהיבות של הצ'יף הגדול

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

twelve − three =