יום שני , 23 מאי 2022
ראשי » חדשות » קולורדו ZR2 בישראל!
שברולט קולורדו ZR2 בישראל. החל ב-385 אלפי שקלים. צילום: GM

קולורדו ZR2 בישראל!

חיכינו, חיכינו ובסוף טנדר קולורדו הקשוח הגיע לישראל באמצעות ערוצי היבוא המקביל. משלוח ראשון וקטן נחת לאחרונה בישראל ויש בו את גרסאות הקצה לשטח.

• מחיר בין 385 ל-450 אלפי שקלים

• אספקה מיידית

• בנזין 308 כ"ס או דיזל 181 כ"ס

• נעילות דיפ' מקוריות אחורית+קדמית

• מתלי שטח ייחודיים וצמיגי שטח

• חבילת BISON

שברולט קולורדו ZR2 בישראל. הכל מקורי מהמפעל – גם אוזני הגרירה האדומות. צילום: GM

להזכירם מדובר בכלי-שטח קשוח מאד וללא פשרות שבגרסת ZR2 כל מה שהוא צריך כדי לצאת לשטח זה מיכל דלק מלא. המפרט המקורי כולל מתלים ארוכי מהלך בעלי טכנולוגיית DSSVTM שבקיצור זה אומר "מתלים ממש משוכללים שיהיו קשיחים בכביש ורכים לאללה בשטח". צמיגי שטח מקוריים פגושים מותאמים לעבודת שטח. שילוב המתלים והצמיגים האלה מרים את מרווח הגחון הסטנדרטי ל-25.5 ס"מ גבוהים מאד.

• מעניין? לקבלת הצעת מחיר פרטית!

יחידות ההנעה הזמינות הן V6 בנזין בנפח 3.7ל' המפיק 308 כ"ס וכ-38 קג"מ המשודך לתיבת הילוכים אוטומטית פלנטרית עם 8 הילוכים. אופציה שניה היא מנוע דיזל ממשפחת דוראמקס בנפח 2.8ל' עם תפוקה של 181 כ"ס ו-51 קג"מ והוא נהנה משירותיה של תיבת הילוכים אוטומטית עם 6 הילוכים. המשך שרשרת ההנעה כוללת תיבת העברה עם LOW קצר, הנעה 4X4 כמובן וגם נעילות דיפרנציאל (קדמית+אחורית) מקוריות מהמפעל. חישוקי סגסוגת קלים חבוקים על ידי צמיגי שטח "על מלא" במידה ראויה של 265/65R17.

שברולט קולורדו ZR2 בישראל. נעילה מרכזית לארגז וגם ציפוי הגנה מקורי לאמבטיה. צילום: GM

אם כל זה עדיין רק מדי בשבילך יש בהיצע גם חבילת BISON הכוללת אבזור מרשים מאד באיכותו מבית AVE האמריקאית. החבילה כוללת: מיגון לטרנספר, מיכל דלק ולדיפ' האחורי, פגושי מתכת, חישוקי גלגל מעוצבים, פנסי ערפל, קשתות גלגל מוגדלות והכנה לכננת.

שברולט קולורדו ZR2 בישראל. מסך מגע 8 אינץ', משטח טעינה אלחוטי לניידים, מושבי עור מחוממים. צילום: GM

חבילת האבזור בתא הנוסעים מגיעה מעולמות הפרמיום: מסך מגע 8 אינץ' עם קישוריות מלאה ומערכת שמע מקורית עם 6 רמקולים, משטח טעינה אלחוטי לנייד, מושבים מרופדי עור, מחשב דרך בלוח המחוונים, מפתח חכם והתנעה מרחוק, מושבים קדמיים וגלגל הגה מחוממים, בקרת אקלים דו-אזורית ועוד רשימה ארוכה. בתחום הבטיחות תמצאו בקרת שיוט, 6 כריות אוויר, בקרת יציבות ומשיכה, בקרת ירידה במורד וחיישני לחץ אוויר בצמיגים.

• מוכן לאבק?

צפו גם בזה

ימהה TMAX חדש – החל ב-88 אלף שקל

דור שמיני וחדש של ימהה טימקס אמור להיות יותר זריז, טכנולוגי, מקושר וגם נאה וספורטיבי מקודמו. סדרת שיפורים נרחבת מבטיחה TMAX ימשיך להיות אטרקטיבי בקרב קהל היעד

4 comments

  1. מה הנתוני גרירה/העמסה שלו ?

    • לבנזין העמסה 583 ק"ג וגרירה עד 2268 ק"ג
      לדיזל העמסה 658 ק"ג וגרירה עד 3447 ק"ג

  2. איזה רישיון נדרש ?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.