יום שישי , 27 מאי 2022
ראשי » חדשות » Cupra Ateca מגיעה לישראל
מכונית בכביש מעוקל
קופרה אטקה מגיעה לישראל עם 300 כוחות סוס ו-250 אלפי שקלים. צילום: CUPRA

Cupra Ateca מגיעה לישראל

רוני נאק

הסנונית הראשונה למותג השרירים CUPRA מגיעה לישראל. מדובר הלא בחטיבת הביצועים של SEAT אשר נפרדה מהמותג ויוצאת לדרך עצמאית עם ליין דגמים וגרסאות כוח על בסיס דגמי סיאט. ובכן הראשונה להגיע לישאל היא הקופרה אטקה. דווקא רכב כביש-שטח אופנתי ביריית הפתיחה והוא מגיע עם מפרט שיגרום לכל חובב רכב להזיל ריר: מנוע 2.0ל' טורבו עם 300 כ"ס ו-40.7 קג"מ, תיבת הילוכים רובוטית עם 7 הילוכים והנעה כפולה במערכת "4 DRIVE" עם מפות ניהול מנוע ("חווית נהיגה") משתנות ממצבי קופרה ושטח קיצוניים ועד לניסיון גם לחסוך בדלק כשצריך.

ג'יפ מאחור על הכביש
קופרה אטקה מגיעה לישראל עם 300 כוחות סוס ו-250 אלפי שקלים. הופה הופה! 4 מפלטים. צילום: CUPRA

קופרה אטקה זה לא רק 4.9 שניות ל-100 קמ"ש – אלא גם איבזור ופינוקים. לוגו SEAT מוחלף בזה של CUPRA, יש חישוקי נחושת כאופציה, לוח מחוונים ווירטואלי, מושבי ספורט עם ריפודי עור מלאים, כיוון חשמלי למושב נהג, בקרת אקלים דו-איזורית, כניסה ללא מפתח – וגם מערכת מתלים אדפטיביים המאפשרים כיול שלדה משתנה תוך-כדי-תנועה.

תא נהג רכב פנאי שטח
קופרה אטקה קוקפיט ספורטיבי עם מושבי באקט, לוח מחוונים ווירטואלי ומפות ניהול מנוע לבחירה והתאמה אישית. צילום: CUPRA

חיצונית קופרה אטקה מצוידת בפנסי LED מלא, ספויילר אחורי, כנפיים מודגשות, גג שמש פנוראמי ועוד איבזור רב. בתחום הבטיחות יש מערך בטיחות אקטיבי מלא הכולל 7 כריות אוויר, בלימת חירות אוטונומית, בקרת שיוט אדפטיבית, תיקון סטיה מנתיב, ניטור שטחים מתים וגם מצלמת חניה 360 מעלות וחיישני אורות וגשם.

• המחיר מתחיל ב-250,000 שקלים ועוד 17,900 שקלים תוספת לחבילת איבזור PRO

רכב שטח אדום ליד רכב שטח אפור מול חזית בניין
יש גם באדום – קופרה אטקה מגיעה לישראל עם 300 כוחות סוס ו-250 אלפי שקלים. צילום: CUPRA

צפו גם בזה

מבחן דרכים יונדאי איוניק 5 AWD

נהגנו בגרסה הבכירה של יונדאי איוניק 5. עם הרבה יותר כוח וחבילת אבזור ELITE שכוללת את הכל וגילינו את הסיבות שבזכותן ה-IONIQ5 זוכה לכזה פרגון במבחני רכב בכל העולם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.