יום חמישי , 11 אוגוסט 2022
ראשי » חדשות » הסכם תשתית של לובינסקי עם ג'ינרג'י לעתיד חשמלי
רכב חשמלי בטעינה
עם עשרות דגמים היברידיים וחשמליים שבדרך לישראל לובינסקי חותמת הסכם עם יצרנית עמדות הטעינה לרכב החשמלי. צילום: PSA

הסכם תשתית של לובינסקי עם ג'ינרג'י לעתיד חשמלי

לובינסקי, מיבואניות הרכב הגדולות בישראל, החלה בשיווק MG ZS EV , הרכב החשמלי המלא הראשון אותו היא משווקת וזאת לקראת שנה בה הקבוצה עומדת להשיק 10 דגמים חשמליים ו-PHEV מכלל מותגי הקבוצה. 

אופל קורסה חשמלית
עם עשרות דגמים היברידיים וחשמליים שבדרך לישראל לובינסקי חותמת הסכם עם יצרנית עמדות הטעינה לרכב החשמלי. צילום: PSA

במסגרת ההיערכות למהפכה החשמלית של לובינסקי, החברה ערכה תהליך בדיקה קפדני בו לקחו מספר רב של חברות תשתית וטעינה (חלקן אגב בבעלות של יבואני רכב מתחרים), ובסופו נבחרה ספקית התשתית והטעינה ג'ינרג'י בע"מ – חברת הטכנולוגיה הישראלית המפתחת והמייצרת עמדות טעינה לרכב חשמלי. ג'ינרג'י תציע ללקוחות רמת שירות גבוהה במיוחד, בהתאם לדרישות של לובינסקי.

ג'ינרג'י בע"מ תשתף פעולה עם לובינסקי בהחדרת כלי הרכב החשמליים המיובאים כעת ואשר ייובאו לישראל בעתיד מכלל מותגי החברה. לשותפות עם ג'ינרג'י בע"מ וחברות נוספות בעתיד, חשיבות גבוהה עבור לובינסקי במיוחד כאשר תשתית הטעינה הציבורית בישראל עדיין נמצאת בתחילת דרכה. לובינסקי נמצאת במגעים עם ספקיות תשתית וטעינה נוספות להרחבת השירות.

רכב חשמלי בטעינת חרטום
עם עשרות דגמים היברידיים וחשמליים שבדרך לישראל לובינסקי חותמת הסכם עם יצרנית עמדות הטעינה לרכב החשמלי. צילום: יח"צ

ההזמנות לדגם MG ZS EV בעיצומן – לדברי לובינסקי עד כה בוצעו מעל ל-100 הזמנות בפועל. הלקוחות אשר ביצעו הזמנה עד כה ואלה אשר יזמינו עד ה-31 בינואר 2020, יקבלו עם הרכב עמדת טעינה ביתית מתנה, לא כולל התקנה (שווי של כ-3000 שקלים). 

צפו גם בזה

מבחן דרכים אלפא רומיאו טונאלה

הדגם השלישי של אלפא רומיאו באולם התצוגה נושא בכנפיו את בשורת העיצוב של המותג האיטלקי ההיסטורי. אלפא רומיאו טונאלה מחפשת את הדרך ללב שלכם. גי'פון עירוני לדור חדש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.