יום שני , 11 דצמבר 2023
גרסת אקסקלוסיב של הונגצ'י עם סוללה מוגדלת. המחיר 499 אלפי שקלים. צילום: יח"צ

הונגצ'י HS9 מתעדכן

רוני נאק

רכב הפאר הסיני, הנושא את דגלה האדום של סין, הונגצ'י הצליח למכור בישראל כ-170 יחידות מתחילת היבוא של סמלת. הישג נאה לאור המחיר הגבוה והעובדה שמדובר במותג חשמלי שזר לישראלי וכזה בעל חזות מאד…אופיינית.

עתה סמלת מודיעה על השיווק של גרסה חדשה של רכב הפאר ה- HS9 EXCLUSIVE LR, במחיר של 499,000 ש"ח. לגרסה החדשה שיפורים טכנולוגיים ו-סוללה גדולה יותר בעלת קיבולת של 120kWh, המאפשרת טווח של עד 515 קילומטרים בטעינה מלאה – כך לפי הודעת היבואנית.

גרסת אקסקלוסיב של הונגצ'י עם סוללה מוגדלת. ריפודי עור נאפה וקוקפיט דיגיטלי מלא. צילום: יח"צ

בנוסף, רמת הגימור כוללת את מאפייני הבטיחות ואת פריטי האבזור של רמת הגימור EXCLUSIVE, זאת בתוספת חישוקים במידה "22, מערכת שמע פרמיום בעלת 16 רמקולים ומבשם אוויר אלקטרוני לחלל הרכב.

הונגצ'י E-HS9 בעל עיצוב ייחודי למדי המשלב קווי אורך אחידים המדגישים את העיצוב העדכני ביותר של הונגצ'י, פנסי Matrix Led קדמיים עם תאורת קבלת פנים יוקרתית למראה, גריל ייחודי שעוצב בהשראת מפל מים זורם ודינמי (יש שאומרים רולס רויס), פס לד אדום מלפנים – סממן עיצוב ייחודי למותג מראשית ימיו (פירוש שמו "דגל אדום" כדגל המפלגה הקומוניסטית בסין), ידיות נסתרות המשמרות עיצוב נקי ומשפרות את מקדם הגרר האירודינאמי, גג פנורמי מלא עם פתיחה חשמלית, שמשות עם בידוד אקוסטי וטכנולוגיית ביטול רעשים אקטיבי.

גרסת אקסקלוסיב של הונגצ'י עם סוללה מוגדלת. 6 מושבים וטווח מוגדל. צילום: יח"צ

סביבת הנהג מאובזרת בקונסולה מרכזית בעיצוב עץ אגוז, 4 מסכים דיגיטליים לשליטה ברכב וחיפוי עור רך בסביבת הנהג. בנוסף, הגה מתכוונן חשמלית, תאורת אווירה עם מגוון צבעים רחב, שורת מושבים שלישית עם קיפול ופתיחה חשמליים, מסך 9" לשליטה על בקרת האקלים בכל שורות המושבים, מצלמת 360 מעלות ומבט עם תצוגת 3D וזוויות וסגירה רכה לדלתות.

גרסת אקסקלוסיב של הונגצ'י עם סוללה מוגדלת. המחיר 499 אלפי שקלים. צילום: יח"צ

לגרסה מושבים חשמליים מחוממים ומאווררים, עם אופציית עיסוי במושבים הקדמיים, מושבי "קפטן" חשמליים מחוממים ומאווררים בשורת המושבים השניה, וצמד מושבים עם קיפול ופתיחה חשמליים בשורת המושבים השלישית (סה"כ 6 מושבים). למושבים תפירה צרפתית כפולה בצורת יהלומים, ריפודי עור Nappa.

Check Also

זה הדור השישי של טויוטה 4-ראנר?

פלטפורמת הסולם החדשה של טויוטה מחכה לשני דגמים אחרונים: היילקס ו-4Runner. האם כך ייראה טויוטה 4-ראנר הבא, האם יהיה היברידי? האם יישאר המיתוג על התקרה?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

seven + 14 =