יום שישי , 27 מאי 2022
ראשי » חדשות » הכירו את קבוצת EV Motors
הנה רכב הפנאי החשמלי JAC JS4 ותוכלו למצא אותו באולם התצוגה בנתניה. צילום" יח"צ

הכירו את קבוצת EV Motors


עם התפתחות שוק הרכב המודרני החשמלי, והמהפכה החשמלית שכבר נראית בכבישי ישראל, מצטרפת שחקנית חדשה לתחום, היוצאת בימים אלו עם מגוון שלם של כלי רכב חשמליים בלבד- EV MOTORS. בהיצע מותגי החברה תמצאו פתרון לסגמנטים רבים של התחבורה הפרטית והציבורית בישראל בכללן גם מתן פתרונות לטעינת הרכב.

גם אוטובוס חשמלי דו-קומתי מבית ANKAI יגיע לארץ. צילום:ANKAI

בסגמנט כלי התחבורה ציבורית  משווקים אוטובוסים מתוצרת ANKAI הכוללים אוטובוסים עירוניים, תיירותיים, ואף אוטובוס דו קומתי חשמלי היחיד מסוגו בישראל. לדברי היבואנית, ANKAI  הינה חברת ייצור האוטובוסים ורכבי תחבורה ציבורית מהמובילות בסין, אשר הוקמה בתחילת שנות ה-60 ובמשך שנים ייצרה בשת"פ בסין אוטובוסים של המותג הגרמני SETRA. החברה מייצרת כ 30,000 אוטובוסים בשנה לשוק הסיני והבינלאומי.  השירות לכי הרכב האלה הוא באמצאות אגד בזכות מערך השירות והמוסכים הנרחב.

הנה רכב הפרייבט החשמלי JAC IC5 ותוכלו למצא אותו באולם התצוגה בנתניה. צילום" יח"צ

בנוסף, החברה משווקת רכבים פרטיים מתוצרת JAC, אשר בשנה האחרונה מגדילה משמעותית את היצע הרכבים החשמליים שלה בסגנון עיצובי צעיר וחדשני, ושיתוף פעולה עם VW העולמית בטכנולוגיה אשר מגולמת ברכבים שהחברה מייבאת לישראל. JAC – הוקמה באמצע שנות ה-60 והונפקה בבורסה בשנחאי בשנת 2001, החברה הינה מעשרת יצרניות הרכב המובילות בסין בעלת כושר ייצור של למעלה מ- 1,000,000 מכוניות בשנה. נותנת השירות היא חב' LEDICO BOSCH , אשר לה רשת מוסכים ונקודות שירות בפריסה ארצית ואשר צברה ניסיון רב בכל הטכנולוגיות החדשניות במנועי ובמכלולי הרכבים החשמליים.

הנה גלגול נוסף של המונית הלונדונית. הפעם כל-חשמלית עם טווח גדול. צילום" יח"צ

עוד בין מותגי החברה, ניתן למצוא את היצרנית LEVC, שרק לאחרונה עשתה עלייה לארץ וכעת משווקת ע"י EV MOTORS.

LONDON EV COMPANY LIMITED – החברה הלונדונית אשר משנת 1908 מתכננת ובונה את המוניות לונדון האייקוניות ואשר חרטה על דגלה להוביל את מהפכת הרכב החשמלי. הרכבים שמגיעים לישראל עם טכנולוגיה המאפשרת (לדברי החברה) טווח הנסיעה של מעל 500 ק"מ יחד עם טכנולוגיית טעינה מהירה. הדגמים שמגיעים לישראל מעוררים עניין רב בקרב ציי רכב וחברות ליסינג.

בנוסף,  EV MOTORS משמשת כנציגה הרשמית והבלעדית בישראל של יצרנית מערכות הטעינה SSE. זו חברה שמאז שנות ה-90 לתכנון וייצור של מערכות אנרגיה אקולוגיות, חכמות, מבוססות מקורות רבים, מערכות אופטימיזציה לאיכות, אחסון אנרגיה ופתרונות היברידיים.

הנה גרסה מסחרים על בסיס המונית הלונדונית. צילום" יח"צ

אולם התצוגה המרכזי של הקבוצה ממוקם באזור התעשייה בנתניה, ובו מוצגים רכבי החברה המונעים מ-100% חשמל. קיימים שיתופי פעולה עם חברות ליסינג, שיתופי פעולה עם חברות ביטוח ,אבזור רכבים ועוד. במהלך שנת 2022, הקבוצה עתידה לפתוח אולמות ונקודות מכירה נוספות ברחבי הארץ, בסטנדרט גבוה המוצע כיום בהשקעה ניכרת נוספת. ע"פ התוכנית האסטרטגית של הקבוצה, צפי המכירות לשנת 2022 עומד על אלפי כלי רכב חשמליים בשיתוף פעולה עם גופים אסטרטגיים בשוק הרכב הישראלי.

 

צפו גם בזה

מבחן דרכים יונדאי איוניק 5 AWD

נהגנו בגרסה הבכירה של יונדאי איוניק 5. עם הרבה יותר כוח וחבילת אבזור ELITE שכוללת את הכל וגילינו את הסיבות שבזכותן ה-IONIQ5 זוכה לכזה פרגון במבחני רכב בכל העולם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.