יום ראשון , 3 דצמבר 2023
יונדאי i20 מתעדכנת ומוסיפה רמות אבזור חדשות. צילום: יונדאי

יונדאי i20 מתעדכנת. החל ב-120,900

רוני נאק

יבואנית יונדאי, מתחילה לשווק את דגם הסופרמיני שלה, i20, שמגיע אלינו אחרי מתיחת פנים ועדכוהי אבזור נוחות ומערכות בטיחות. בין החידושים אפשר למנוע לוח מחוונים דיגיטלי, מערכות לשמירה על נתיב הנסיעה וזיהוי הולכי רגל ורוכבי דו"ג. לצד זאת גם אבזור נוחות כמו תאורת אוויר, פנסי LED לפנים ומאחור ועוד. בתקופה בה נראה כי המחיר של מכוניות חדשות הולך ומתרחק מהישג ידם של רבים, יונדאי i20 נותרת נגישה.

יונדאי i20 מתעדכנת ומוסיפה קוקפיט דיגיטלי ומערכות בטיחות אקטיביות חדשות. צילום: יונדאי

להלן לשון ההודעה:

כלמוביל משיקה את יונדאי i20 המעודכנת אשר כוללת שינויי עיצוב, תכונות חדשות ומערכות בטיחות חדשות.

יונדאי i20 עברה מתיחת פנים, מגיעה עם מראה חיצוני מלוטש ומודרני יותר עם אלמנטים ספורטיביים ועיצובים חדשים לפגושים מלפנים ומאחור. כמו כן נוספו חישוקי סגסוגת 16 ו-17 אינץ' בעיצוב חדש.

תכונות בטיחות מתקדמות נוספות של יונדאי Smart Sense מגיעות כעת כסטנדרט, ביניהן מערכת הבלימה האוטונומית (FCA) ששודרגה ומעתה תכלול גם רוכבי אופניים וכן מערכת השומרת על הרכב במרכז הנתיב המשתמשת בבקרת ההיגוי כדי לעזור למכונית להישאר בנתיב הנסיעה (LFA).

בנוסף, בגרסאות Supreme  ו- Supreme Plus זמינות גם מערכות בטיחות נוספות כגון RCCA אשר מפעילה את הבלמים תוך כדי יציאה ממקום חניה אם מזוהה סכנת התנגשות עם כלי רכב מאחור ובצד ו- BCA המסייע למניעת התנגשות בנקודה עיוורת. BCA משתמש בהתראות חזותיות המופיעות במראות החיצוניות אם מזוהה רכב אחר ובעת הצורך מופעל כדי למנוע התנגשות או להפחית את ההשפעה של התנגשות.

יונדאי i20 מתעדכנת פנסי LED לפנים ומאחור וחישוקי גלגל חדשים. צילום: יונדאי

מבפנים תא הנוסעים זכה לתוספת של שקע טייפ C ולוח שעונים דיגיטלי. כמו כן הדגם המעודכן יכלול פנסי LED ראשיים בגרסת ה- Supreme, פנסי LED ראשיים ואחוריים בשילוב תאורת אווירה בגרסת ה – Supreme Plus בשילוב תאורת אווירה.

 

 

מחיר:

 

גרסה מחיר בש"ח
PRIME 120,900
PRIME PLUS 123,900
PRESTIGE 121,990
SUPREME 127,990
SUPREME PLUS 132,990

 

Check Also

טסלה סייברטראק – לא בישראל

לא תאמינו מה הסיבה מדוע לא ניתן יהיה לשווק את הסייברטראק החשמלית של טסלה – בישראל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

19 + nineteen =