יום חמישי , 25 יולי 2024
בואי מיצי נוסעים! יגואר F-Pace מרשים מתמיד ועתה גם היברידי. החל ב-458 אלפי שקלים. צילום: יגואר

יגואר F-Pace מתעדכן החל ב-458,000 שקלים

רוני נאק

דור שני של רכב הפנאי הראשון של יגואר, F-Pace הגיע לישראל. כך דווחה אתמול חברת המזרח יבואנית מותגי לנד רובר ו-יגואר לישראל.

יגואר F-Pace מקבל תא נהג וסביבת נוסעים איכותית ומודרנית יותר. צילום: יגואר

מדובר בעדכון עמוק מאד של הפלטפורמה הנוכחית אשר משרתת גם את ריינג' רובר וולאר. החדשה המשמעותית ביותר היא שהפלטפורמה הזו הותאמה לקבל מערכות הנעה היברידיות קלות וגם PHEV. יגואר השאירה על כנה את מערכת ההנעה הכפולה בכל הגרסאות וגם חלוקת המומנט האחורית ממשיכה לשלוח קצת יותר כוח לגלגלים האחוריים. בשביל שמחת החיים. העדכונים מאפשרים יישום טוב יותר של מצבי נהיגה משתנים, מהם בוחר הנהג. כל מצב נהיגה ישפיע על ההיגוי, העברת ההילוכים, תגובת המצערת ועל המערך הדינאמי אם הוא קיים בגרסה הרלוונטית.

יגואר F-Pace מרשים מתמיד ועתה גם היברידי נטען עם 404 כ"ס.  צילום: יגואר

בנוסף, נעשו שינויים מעודנים למדי למרכב. בכל זאת יש לרכב הזה עיצוב זוכה פרסים וחבל להרוס. הנגיעות נועדו לשמר את הלוק המקורי עם מעט יותר חידוד שמתקבל בעזרת פנסים דקים יותר, מכסה מנוע מפוסל וכמובן שבכה קדמית מוגדלת. דבר שמתפשט כמגפה בין מותגי הפרמיום (וכן אני מדבר אליך BMW!).

יגואר F-Pace מרשים מתמיד ללא בוררי ההילוכים העגולים. החל ב-458 אלפי שקלים. צילום: יגואר

תא הנוסעים מעוצב מחדש. ולצד הארכיטקטורה החדשה ונטישה של בוררי החוגה המעצבנים, יש קוקפיט דיגיטאלי מודרני מאד ועשוי ברמה גבוהה יותר ממה שראינו בעבר בדגם הזה.רשמת האבזור ארוכה מאד בכל שלושת רמות האבזור שיגיעו. בין הפריטים החשובים יותר אפשר למנות הנחתת רעשים אקטיבית (שכבר קיימת בכמה SUV מזה זמן), חבילת בטיחות אקטיבית וסיוע לנהג, מערכת שמע מבית מרידיאן, תאורת אווירה עם גווני צבע לבחירת הנהגת, ריפודי עור, גג שמש פנורמי ועוד.

בואי מיצי נוסעים! יגואר F-Pace מרשים מתמיד ועתה גם היברידי. החל ב-458 אלפי שקלים. צילום: יגואר

מחירים:

יגואר F-Pace בנזין 2.0ל' עם 250 כ"ס בגרסת S – מחיר: 458,000 שקלים

יגואר F-Pace בנזין 2.0ל' 250 כ"ס בגרסת S Plus – מחיר: 488,000 שקלים

יגואר F-Pace היברידי-נטען 404 כ"ס בגרסת S Plus – מחיר 532,000 שקלים

 

Check Also

מבחן דרכים ריינג' רובר איווק P200

רענון מעודן מן הפנים ומן החוץ ויחידת הנעה טורבו-בנזין מעניינת החזירה אותנו לחיקו של הריינג' הקטן המעודן והרלוונטי יותר מתמיד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

2 × 5 =