יום ראשון , 24 אוקטובר 2021
ראשי » חדשות » JEEP מובילה בגאווה
ג'יפ רנגלר 4XE פלאג-אין הייבריד מוביל את מצעד הגאווה בשיקגו. צילום: JEEP

JEEP מובילה בגאווה

דטרויט שוב ​​מציגה את דגל צבעי הקשת, 18-19 בספטמבר, וחוגגת את תרבות הלסביות, ההומואים, הדו-מיניים, הטרנסג'נדרים והמפקפקים (LGBTQ) במצעד הגאווה השנתי. מצעד שהוא התכנסות הלהט"ב הגדולה במישיגן. כספונסרית מובילה של הפסטיבל והמצעד, סטלנטיס ומותג JEEP יחגגו את מחויבותו הוותיקה לעובדיו מקהילת הלהט"ב, ללקוחות ולנושאים הרבים המעסיקים את הקהילה.

מבחן דרכים ג'יפ גלדיאטור רוביקון

המצעד, שמתחיל בצהריים במפגש הרחובות פורט וגריזווולד ב -19 בספטמבר ומסתיים בהרט פלאזה, יכלול שני רכבי שטח של ג'יפ רנגלר 4xe, כמו גם ג'יפ גלדיאטור וג'יפ גרנד צ'ירוקי שנבנה בדטרויט. הגרנד צ'ירוקי L – הגרנד צ'ירוקי הראשון אי פעם עם שלוש שורות מושבים. לכל רכבי ג'יפ במצעד יהיו תוספות סורג קשת מעוצבות במיוחד, כשאחד מרכבי השטח של ג'יפ רנגלר 4xe עטוף במסרים של תקווה, קבלה ועידוד מצד עובדי סטלנטיס וחובבי מדיה חברתית ועוקבים של המותג ג'יפ. לאור הגבלות הקורונה המרשלים של המצעד השנה נחשבים לעובדים חיוניים.

ג'יפ גלדיאטור עוד יותר סקסי עם דלתות חצאיות מקוריות מבית JPP. צילום: JEEP

בנוסף לזה מציגה JPP (Jeep Performance Parts), דלתות חצאיות לג'יפ גלדיאטור כחלק מחבילת אבזור במחיר של כ-4,600 דולרים בארה"ב. לפי JEEP הדלתות האלה מחזקות את תחושת האוויר הפתוח שהיא חלק בלתי נפרד מהחוויה של נהיגה ב-JEEP אמיתי. הדלתות עשויות מאלומיניום קל-משקל ומותקנות על המכונית בצבע התואם לגוון המרכב. מכיוון שמדובר בפריטים מקוריים של המפעל הדלתות תואמות לאבזור הקיים כמו מראות חשמליות, ניטור שטח מת, כניסה חכמה ועוד. הפירוק וההרכבה מהירים נעשית על בסיס הצירים הקיימים וחיבור החשמל הנתיק של JEEP.

לקטלוג JPP המלא

צפו גם בזה

ג'יפ רנגלר וויליס עכשיו עם 35 אינץ'!

כמו שכל איש שטח יודע, ג'יפ רנגלר חייב צמיגי 35 אינץ'. עכשיו אפשר להגשים את משאלת הלב הזו עם חבילת אבזור מקורית מהמפעל הכוללת גם ערכת הגבהה, wrangler 35 inch

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *