יום ראשון , 20 יוני 2021
ראשי » חדשות » לנד רובר מתקרבת (עוד) לרכב אוטונומי
ריינג' רובר אוטונומי - למחצה. צילום: לנד רובר
ריינג' רובר אוטונומי - למחצה. צילום: לנד רובר

לנד רובר מתקרבת (עוד) לרכב אוטונומי

תומר הדר

להגיד לכם שאנחנו ממש חמים על רכב אוטונומי? אה…לא. וכן, אנחנו יודעים שזה העתיד, שהדור הבא יהיה דור שלא ידע מה זה לנהוג, מה זה להיות בעלים של רכב וכיוצא בזאת. אנחנו יודעים לנהוג. אנחנו יודעים מה זה להיות בעלים של רכב. לפעמים גם אופנוע. יש לנו מושג קלוש איפה יושב פילטר שמן של דיסקאברי דור 1, איך מורידים נוזל קירור בצ'רוקי ולמה עדיף תמיד לבדוק שאין שוקו בדיפרנציאל אחרי שחוצים מעבר מים.

ריינג' רובר אוטונומי - למחצה. צילום: לנד רובר
ריינג' רובר אוטונומי – למחצה. צילום: לנד רובר

אה מה מה- העתיד כבר כאן וכל זה, וגם לנד רובר יודעת שהיא חייבת לעמוד בקצב. לכן החברה מציגה אב טיפוס לרכב סמי אוטונומי (כלומר לא אוטונומי מלא, אלא כזה שעושה כמה פונקציות של נהיגה אוטונומית) שמסוגל לנסוע בעצמו בשטח עירוני. מדובר בריינג' רובר ספורט (למה אנחנו לא מופתעים?) שמסוגל לציית לרמזורים ואפילו לקבל החלטות לאן לנסוע והאם לבלום כשהוא מגיע לצומת. לפי הצהרות לנד רובר, החברה תחל בניסויים בנסיעה אוטונומית בקובנטרי, עיר הבית של לנד רובר ויגואר לקראת סוף השנה. זהו, מה מה יש לנו לומר לכם בנושא. אם תגיעו לקובנטרי תשתדלו להתמקד בכמות המגוחכת של יגואר E TYPE  במצב חדש שמסתובבות ברחובות העיר, אבל גם בריינג' רובר ספורט שיודע לעצור באדום בלי נהג.

ריינג' רובר אוטונומי - למחצה. צילום: לנד רובר
זו ד"ר איימי רימר והיא תעשה את הריינג' רובר האוטונומי – למחצה. צילום: לנד רובר

צפו גם בזה

מבחן דרכים אופל גרנדלנד X פלאג-אין

עוצמה, טווח וחסכון חשמליים בתוך חבילה תכליתית נטולת שטיקים אבל מלאה בטריקים נפלאים. אופל גרנדלנד X היברידי נטען חזק ומאובזר ובעיקר מאד נוח

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *