יום חמישי , 25 יולי 2024
דור חדש בטוח וטכנולוגי יותר לקורקינטים השיתופיים של LIME. צילום: גל ליבר

דור חדש לקורקינטים השיתופיים של LIME

שטח

לקורקינט השיתופי 'Gen 4' אורך חיים של יותר מחמש שנים, משמעותית גבוה יותר בהשוואה לחיי הכלים מסדרת דור 3. לדברי החברה, הדגם החדש מציב סטנדרט חדש וגבוה יותר מכל אחד מהקורקינטים השיתופיים הקיימים בעולם- בעמידות, בבטיחות ובקיימות.

דור חדש בטוח וטכנולוגי יותר לקורקינטים השיתופיים של LIME. צילום: גל ליבר

Lime פיתחה את Lime Safety Standard. זו חבילת בטיחות הכוללת ביטוח רכיבה כלול בעלות, מתקן הצמדת קסדה, מערכת AI לזיהוי חניה חוקית ותקינה ועוד. הכלים מדגם 'Gen 4' מעוצבים באופן חדשני ובטוח כאשר האלמנטים הבולטים ביותר הם:

  1. כידון מעוקל- המזכיר כידון אופניים, מאפשר אחיזה נוחה יותר והפחתת העומס על פרקי כף היד של הרוכב.
  2. מערכת בלמים כפולה – הדגם החדש כולל מערכת בלמי יד כפולה המסייעת להאט ולעצור ביתר קלות ומעוצבת לעמוד בעצירות פתאומיות בצורה המיטבית.
  3. משטח עמידה נמוך ורחב – במטרה ליצור מרכז כבידה משופר ולהקל על העלייה והירידה מהכלי. 
  4. רגלית כפולה –  על מנת לשפר את יציבות הכלים בעת חניה ושיפור הסדר העירוני
  5. מתלים חדשים – בעלי יכולת שיכוך גבוהה
  6. גלגל קדמי 12"- לעומת הגלגלים המקובלים בתעשייה (8"-10") הגלגל הקדמי החדש יסייע להתגבר על מהמורות, וכשלים בתשתיות.

תוספת חשובה לתפעול היומי של צי הקורקינטים היא האפשרות להחלפת הסוללה בשטח, תוספת זו תצמצם את פליטות הפחמן ותשפר את היעילות התפעולית של Lime. בקרוב, הסוללות יוחלפו גם בצי האופניים החשמליים של Lime, וישפרו אף יותר את פעילותה ויובילו אותה לעבר היעד המוצהר של 0% פליטות פחמן עד שנת 2025.

דור חדש בטוח וטכנולוגי יותר לקורקינטים השיתופיים של LIME. צילום: גל ליבר

בנוסף, הקורקינטים של Lime מצויידים ב-GPS המאפשר גידור גיאוגרפי ומסוגלים לקבל הנחיות ופקודות דרך מערכת החברה. פקודות כמו למשל האטה של הכלים באזורים ממותני תנועה, אי רכיבה ונטרול הכלי באיזורים אסורים לרכיבה וכיוב'.

יניב גודר, מנכ"ל אזורי במזרח התיכון, Lime: "כמובילה עולמית, Lime מקדישה משאבים רבים לקביעת סטנדרט בטיחותי שהוא הגבוה בענף. הדגם החדש פותח ויוצר על ידי החברה בכדי לעמוד ב-Lime Safety Standard, מטריית ההגנה שהחברה מעניקה לרוכביה הכוללת כיסוי ביטוחי ייחודי ועכשיו גם את הכלי הבטוח והמתקדם בענף. ישראל היא אחד השווקים המובילים של Lime בעולם ובהתאם אחד השווקים הראשונים בו יושק דגם הקורקינט החדש שלנו. Gen 4 עוצב על בסיס התפתחות הרכיבים לצד איסוף נתונים וניתוח משובים מצד רוכבים מקומיים. מדובר בדגם אשר מתבסס על הצלחת הדגמים הקודמים שלנו ומתמקד בבטיחות, קיימות ועמידות. בסמוך להשקת האופניים החשמליים שלנו בישראל אנו שמחים להציע לקהילת הרוכבים שלנו גם את דגם הקורקינט החדש שלנו וליהנות מחבילת הבטיחות המתקדמת ביותר בעולם".

Check Also

LIME אופניים חשמליים לכולם

לרכוב בלי להזיע. אופניים חשמליים שיתופיים של LIME בעלות של 6 שקלים לפתיחת נעילה ו-80 אגורות לדקת רכיבה. טווח הרכיבה עומד על עד 40 קילומטרים על טעינה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

3 × 1 =