יום ראשון , 22 מאי 2022
ראשי » חדשות » ריינג' רובר הכי מפואר
זה ריינג' רובר אוטוביאוגרפי - וכך נראה הפנים שלו. צילום: לנד רובר
זה ריינג' רובר אוטוביאוגרפי - וכך נראה הפנים שלו. צילום: לנד רובר

ריינג' רובר הכי מפואר

תומר הדר

לנד רובר חושפת את הריינג' רובר של "הביוקר", כלומר בהגרסה המפוארת ביותר של הדגם המפואר ביותר של לנד רובר, או כמו שקוראים להם בלנד רובר: SVAutobiography.

אז במה שונה ריינג' רובר   SVAutobiographyמריינג' רובר רגיל? קודם כל, מדובר בגרסת LWB – כלומר בגרסה בעלת בסיס גלגלים ארוך – אשר מוצעת עם שלושה מנועים מוכרים של הריינג' רובר: טורבו דיזל בנפח  4.4 ליטרים, המפיק 339 כוחות סוס, V8 אימתני בנפח 5.0 ליטרים המפיק 565 כוחות סוס בסיוע סופרצ'ארג'ר, וגם גרסת פלאג אין הייבריד למען שוחרי איכות הסביבה שפשוט חייבים ריינג' רובר עם מנוע 2.0 מוגדש ומנוע עזר חשמלי, שהרי ריינג' רובר הוא הרכב הראשון החולף במוחו של חובב איכות הסביבה, במיוחד במהדורת SVAutobiography.

זה ריינג' רובר אוטוביאוגרפי - וכך תראה בו ברחובות לונדון. צילום: לנד רובר
זה ריינג' רובר אוטוביאוגרפי – וכך תראה בו ברחובות לונדון. צילום: לנד רובר

מה מקבלים בSVAutobiography? ראשית, המושבים האחוריים מציעים מרווח רגליים של 1.2 מטרים לטובת נוסעים גבוהים או נוסעים קצרים ועשירים שאוהבים למתוח רגליים. המושבים מסוגלים להגיע לזווית הטיה של 40 מעלות וכוללים כמובן פונקציית מסאז' אבנים חמות. גם לישבן.

הקונסולה המרכזית, זו שבין המושבים נמתחת לאורך כל תא הנוסעים, כולל החלק האחורי וכוללת בין היתר צמד שולחנות, מסכי מגע ענקיים בקוטר 10 אינץ' וכמובן גם מחזיק בקבוקי יין כמו גם שעון אנאלוגי מתוצרת ZENITH הקבוע בקונסולה האחורית, כדי שהנוסעים יוכלו לדעת מה השעה בלי לבדוק זאת בשעונם האישי. על מלאכת הרכבת הריינג' רובר SVAutobiography אמונים אנשי SVO, זרוע הרכבת הרכבים המיוחדת של יגואר לנד רובר היושבים כמובן בוורוויקשייר, בריטניה. ואגב, כן, אם ממש ממש רוצים, הוא מסוגל לרדת לשטח, אבל רק קצת. שלא יתלכלך.

צפו גם בזה

היכונו לטויוטה 4RUNNER כל חדש!

שלדת סולם חדשה, שלוש שורות מושבים ודור מנועי טורבו חזקים. טויוטה 4RUNNER עתיד להיות מושק בחודשים הקרובים והוא שומר על כל יכולת השטח. לנדקרוזר והייקלס בדרך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.