יום שישי , 27 מאי 2022
ראשי » חדשות » הריינג' רובר של אלוף העולם
זה הריינג' רובר של אנת'וני ג'ושואה - והוא יחיד ומיוחד. צילום: לנד רובר
זה הריינג' רובר של אנת'וני ג'ושואה - והוא יחיד ומיוחד. צילום: לנד רובר

הריינג' רובר של אלוף העולם

תומר הדר

הבה נניח, לצורך העניין, שמחר תיכנסו לסוכנות של לנד רובר. ותסבירו שאתם רוצים לרכוש ריינג' רובר. אבל ששלכם יהיה מיוחד, עם תוספות שאין לאף אחד אחר. הסבירות שתקבלו את מבוקשכם נמוכה יותר מבולען בים המלח. אבל: נניח שתיכנסו לסוכנות של לנד רובר ותסבירו שאתם רוצים לרכוש ריינג' רובר מיוחד עם תוספות שאין לאף אחד אחר – ואתם ממש ממש טובים בלהכניס מכות לאנשים, ואז רשימת התוספות ממש ממש מרשימה.

טוב, איננו עוסקים בדיוק במכות לאנשים: אלא איגרוף. ואיננו מתכוונים ללהיות "טובים בלהכניס מכות", אלא בלהחזיק באופן רשמי את תואר אלוף העולם באגרוף במשקל כבד. וזה אכן קרה: אנת'וני ג'ושואה, אלוף העולם באגרוף במשקל כבד אכן נכנס לסוכנות לנד רובר ואכן רכש ריינג' רובר svautobiography, שימסר לו ממש בסוף השבוע הקרוב, לפני קרב מכריע ב-29 באפריל מול ולדימיר קילטשנקו (רק לנו השם מזכיר את איוואן דראגו מרוקי 3?).

זה הריינג' רובר של אנת'וני ג'ושואה - והוא יחיד ומיוחד. צילום: לנד רובר
זה הריינג' רובר של אנת'וני ג'ושואה – והוא יחיד ומיוחד. צילום: לנד רובר

את הריינג' רובר של ג'ושואה בנו במרכז SVO  של לנד רובר בעבודה ידנית כמובן, כלומר אין כאן תוספת שהורכבה על ידי רובוט. רשימת התוספות כוללת גימור עור בתפירה דמויית יהלום בתא הנוסעים, צבע חיצוני יחודי שבלנד רובר מכנים "גרפיט אלוף עולם", גימור עץ יחודי בפנים (עץ הבנה, למקרה ששאלתם), שטח אחסון מיוחד לציוד ספורט בתא המטען, ציפוי כרום לקורות הצד, כולל חריטה של חתימתו של אלוף העולם וגם, שימו לב, לוגו קטן של כפפות אגרוף על ידיות הפתיחה.

אצלנו – כאן בפתח תקווה – ריינג' רובר עולה כמליון שקלים (קצת יותר מחצי מזה מופנה למיסים למדינת ישראל) ותקבלו ריינג' רובר סטנדרטי כמו של כולם.

צפו גם בזה

מבחן דרכים יונדאי איוניק 5 AWD

נהגנו בגרסה הבכירה של יונדאי איוניק 5. עם הרבה יותר כוח וחבילת אבזור ELITE שכוללת את הכל וגילינו את הסיבות שבזכותן ה-IONIQ5 זוכה לכזה פרגון במבחני רכב בכל העולם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.