יום ראשון , 17 אוקטובר 2021
ראשי » חדשות » אולי הפעם? סאנגיונג קוראנדו חוזר לישראל
סאנגיונג קוראנדו חדש וכחול
דור חדש של סאנגיונג קוראנדו משווק בישראל. החל ב-144,990 שקלים. צילום: סאנגיונג

אולי הפעם? סאנגיונג קוראנדו חוזר לישראל

רוני נאק

טלקאר – יבואני סאנגיונג לישראל – הודיעה על תחילת שיווק הדור החדש של סאנגיונג קוראנדו. זהו הדור החמישי של הדגם אשר מוכר גם אצלנו מזה כמה שנים טובות – אבל מעולם לא זכה לנפח מכירות משמעותי. הדור החדש מקווה לשנות את התמונה ומציג רכב פנאי מודרני ומתקדם לעילא. בסיס הגלגלים הוא 267.5 ס"מ אשר ממקם אותו בסגמנט של ה-SUV הקטנים (מהם אנו צופים אפידמיה של ממש בחודשים האחרונים). למרכב עיצוב עדכני – מראת שפת העיצוב העדכנית של המותג הקוריאני המתחדש. חבילת האבזור החיצונית כוללת חישוקי סגסוגת 18 אינץ', תאורת יום וזנב LED, מסילות גג – וצללית אופיינית לז'אנר רכבי הפנאי הנוכחית.

קראנדו מאחור
דור חדש של סאנגיונג קוראנדו משווק בישראל. החל ב-144,990 שקלים. צילום: סאנגיונג

הקבינה ותא הנוסעים מכיל אבזור נוחות רב ובו תמצאו מולטימדיה עם מסף 8 אינץ', ממשק למובייל, מצלמת חניה, בקרת אקלים דו-אזורית, חיישני חניה ועוד.

בתחום ההנעה יש מנוע יחיד לבחירה: טורבו-בנזין בנפח 1.5ל' עם תפוקה של 163 כ"ס ו-28.5 קג"מ ב-1,500 סל"ד. ההנעה היא קדמית בלבד (אין אופציה להנעה כפולה) דרך תיבת הילוכים אוטומטית פלנטרית עם 6 הילוכים. דף הנתונים מלמד על תאוצה ל-100 קמ"ש ב-12 שניות ומהירות מירבית של 193 קמ"ש. אותו דף נתונים מצהיר על צריכת דלק משולבת של 14.0 ק"מ/ל'. לא גרוע לרכב פנאי במשקל עצמי של 1,510 ק"ג.

תא נהג קורנדו
דור חדש של סאנגיונג קוראנדו משווק בישראל. החל ב-144,990 שקלים. האבזור המקומי לא הכי דומה לתמונה שסיפק לנו היח"צ. אילוסטרציה בלבד צילום: סאנגיונג

הורידו מכאן את המפרט המלא של קוראנדו החדש

סאניונג קוראנדו החדש קיבל 5 כוכבי בטיחות במבחן ריסוק אירופאי NCAP (לא במפרט הבטיחות הישראלי בו חסר זיהוי דו"ג, בקרת שיוט אדפטיבית וניטור שטחים מתים) . והוא מצוייד גם במערך בטיחות אקטיבי מקורי אשר מכיל אזהרה בפני התנגשות, בלימת חירום אוטונומית, תיקון אקטיבי של סטיה מנתיב, החלפת אורות אוטומטית ועוד. יש גם 6 כריות אוויר ומערכות בקרת יציבות ומשיכה.

המחיר של סאנגיונג קוראנדו החדש עומד על 144,900 שקלים.

 

צפו גם בזה

ג'יפ רנגלר וויליס עכשיו עם 35 אינץ'!

כמו שכל איש שטח יודע, ג'יפ רנגלר חייב צמיגי 35 אינץ'. עכשיו אפשר להגשים את משאלת הלב הזו עם חבילת אבזור מקורית מהמפעל הכוללת גם ערכת הגבהה, wrangler 35 inch

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *