יום ראשון , 3 יולי 2022
ראשי » חדשות » סובארו מרחיבה את ההיצע
סובארו חזית
סובארו אאוטבק החדש - עושה דרכו לישראל. צילום: SUBARU

סובארו מרחיבה את ההיצע


רוני נאק

סובארו אאוטבק החדש יגיע אלינו בתחילת 2021 – הנה מה שכבר ידוע עליו: מנוע בסיסי יהיה 2.5ל' עם 182 כ"ס, קיימת גם גרסת טורבו XT בנפח 2.4 ל' המפיק 260 כ"ס ו-38 קג"מ (שלא יגיע). ההנעה כפולה קבועה דרך תיבת הילוכים אוטומטית רציפה.

תא נהג סובארו
סובארו אאוטבק החדש – עושה דרכו לישראל. צילום: SUBARU

בתא הנהג תמצא מולטימדיה חדשה עם מסך ענקי דמוי טאבלט בממדים של 11.6 אינץ' – עוד נוספה פתיחה ללא מגע יד לדלת תא המטען החשמלית וכמובן לא נפקד מקומה של מערכת הסיוע הנהדרת של סובארו "אייסייט".

זהו הדור השישי של סובארו אאוטבק והוא כל-חדש ומתבסס על הפלטפורמה הגלובלית העדכנית של היצרנית. זו מספקת בטיחות משופרת, שיפור מהותי בתכונות הניהוג, בידוד רעשים עדיף וכמובן מערכת מתלים מהטובות שיש בעולם הרכב וברמות המחיר האלה.

סובארו במים
סובארו אאוטבק החדש – עושה דרכו לישראל. צילום: SUBARU

• מבחן דרכים סובארו פורסטר ספורט

אנשי השטח ישמחו לגלות שיש כפתור X-MODE השולט בדינאמיות של האאוטבק בכל סוגי השטח – ומרווח הגחון הסטנדרטי עומד על 22 ס"מ מכובדים.

סובארו
סובארו אסנד יקבל שם מקומי – ויביא את סובארו לסגמנט חדש של SUV גדול עם 7 או 8 מושבים. צילום: סובארו

אבל עוד לפני ההאוטבק יגיע ה-SUV הגדול יותר "ASCENT" שיקבל בישראל שם מקומי משלנו. יחידת ההנעה היא הבוקסר טורבו החדש בנפח 2.4ל' המפיק 260 כ"ס ו-38 קג"מ, ההנעה כפולה קבועה דרך תיבת הילוכים רציפה ויש כמובן מערך בטיחות אקטיבי מלא ומצבים לנהיגת שטח. האייס בשרוול של הדגם הזה הוא 7 או 8 המושבים. אלו יהיו מרווחים למדי ברכב בעל ממדים נאים שמיועד בבסיסו לשוק האמריקאי.בסיס גלגלים של 289 ס"מ, אורך כללי של 499 ס"מ, רוחב נאה של 193 ס"ס וגובה של 182 ס"מ (כולל מסילות גג).

מושבים אחוריים סובארו
סובארו אסנד – יציע שורת מושבים שלישית ואפילו מושבי קפטן בשורה האמצעית. בישראל עד לסוף השנה הנוכחית. צילום: סובארו

ובכן סובארו אסנד (בשמו המקומי) יגיע אלינו ברבעון האחרון של 2020 – במהלך נובמבר/דצמבר – המחיר הצפוי יהיה כ-300 אלף שקלים.

צפו גם בזה

VW שמה עין על החשמל היקר

קבוצת VW תחזיר לחיים את השם SCOUT כמותג פרימיום עם ליין של טנדרים ורכבי פנאי גדולים. המיקוד הוא בשוק האמריקאי ובמותגי הפרימיום עתירי התזרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.